Çubuk tarçın kaç kez kullanılır faydaları nelerdir

Çubuk tarçın kaç kez kullanılır faydaları nelerdir
Çubuk tarçının faydaları, çubuk tarçının faydaları, çubuk tarçın kaç kez kullanılır

Baharatlar sadece sofralarımızın vazgeçilmezi değil birçok hastalığın da çaresi olarak kullanılıyor. Rabbim'imizin bizlere sunduğu sayısız nimetlerden hatta sayamayacağımız kadar çok olanlardan sadece birisi tarçın. Sütlaçların üzerinde sütlü ürünlerin ve tatlıların tamamında rahatlıkla kullanabileceğimiz ve kullandığımız bir ürün peki siz bu çubuk tarçının ne işe yaradığını kaz kere kullanılabileceğini biliyor musunuz ?

DETOX İÇİN ÇUBUK TARÇIN KULLANIMI

Özellikle kadınlarımızın çoğunlukla kullandığı ve erkeklerimizin de ne yapıyorlar bunlar diye baktıkları detox olayında ben kendim kullanıyorum arkadaşlarım. Çubuk Tarçın 1 kere kullanılır. Yani en azından ben öyle yapıyorum. Hem aromasını veriyor zaten detoxu oda sıcaklığında hazırlıyoruz birazdan yazacağım sizlere hemde biraz süre aldığından dolayı bu çubuk tarçın içindeki yararlı her şey suya belirli bi saatte geçiyor sonra su bitince bir kez daha bunu yapmak için kullanmak faydasını azaltacaktır 1 kere kullanın.
çubuk tarçın kaç kere kullanılır.jpg

ÇUBUK TARÇINLI SU NASIL HAZIRLANIR DETOX KARIŞIMINA NELER KOYULMALI

Kişiden kişiye değişir arkadaşlarım sizler alacağınız lezzete göre buna karar vermelisniiz ben sizlere kendi kullandığım ve yararını gördüğümü düşündüğüm çubuk tarçınlı su nasıl hazırlanır onu yazayım.

Kendime ait tapır ( okunuşu gibi yazdım yazılışını bilmiyorum ) bir plastik kabım var ( genelde 1,5 litrelik ve kesinlikle ağzı kapalı bir kap kullanmanızı öneriyorum. Onun içine şu malzemeleri katarak tarçınlı suyumu hazırlıyorum.

1 Çubuk tarçını yani bi kere kullanacaksınız. Elinizde yok ise bir çay kaşığı toz tarçını bu miktarı geçmemek üzere de kullanabilirsini. Tarçına en iyi yakışan şey elma olduğundan dolayı ben elmalı tarçınlı detox suyu hazırlıyorum.

Sizlerin de tarçınla hazırladığı bir yöntem var ise lütfen bana konuma yazın teşekkürler. Yorumlarınızı ayrıca bekliyorum.
 
Son düzenleme:
Üst