Çukur dizi müziği "Gömün beni çukura" kim söylüyor?

çukur dizi müzikleri, gömün beni çukura, eypio kimdir, çukur ben burdan ayrılmam kim söylüyor, ben burdan ayrılmam sözleri

Show tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi "Çukur" oyuncuları ve konusu kadar dizi için de yer alan müzikleri ile de inanılmaz bir ilgi görüyor. Eğer diziyi izleyenler arasındaysanız dizi müziklerinin de gerçekten ne kadar güzel ve ilgi çekici olduğunu görmüşsünüzdür.

Özellikle Cem Karaca parçalarının çalındığı dizi de ayrıca rap parçaları da var ki işte onlardan biri de "Gömün Beni Çukura" çok fazla ilgi görüyor.

1-jpg.80990

Diziyi izleyenlerden biri olarak benim de çok severek dinlediğim gömün beni çukura yada bazılarının bildiği üzere ben burdan ayrılmam parçasını kim söylüyor oldukça merak uyandırıyor.

Rap şarkı olan "gömün beni çukura" parçasını merak edenler için hemen söyleyelim Eypio yazıp söylemiş...

Önce çukur dizisin de yer alan bu güzel şarkının sözlerini sizler için paylaşıyoruz ve ardından bu muhteşem rap parçasını yazıp söyleyen Eypio hakkın da merak ettiğiniz bilgilere geçiyoruz.

Gömün Beni Çukura

Ben Burdan Ayrılmam,

Şaşmadan pusulam,

Geceler farksızdır,

Kancık bir pusudan,

Sevdikte katlandık,

İnan her .okuna

Hepimiz ölecez de gömün beni çukura,

Eğer seninki hayatsa inan bizimki ömür değil,

Yaktık geçtiğin her yanını,

Yanan bu gençlik kömür değil,

Her yanlış eder bir mermi,

Bu da sanma ki kimseye ödül değil,

Düşman saplasa hançerini,

Dostum var buda bize ölüm değil,

Koşarız ölüme bu da sorun değil,

Çukurdayız baba eğilmeyiz,

hep üstümde toz,

elimde kan gözümde,

yaş sarmaşıktım gelipte çöz

Rüzgar döndürüyor bu değirmeni,

Kurudu gözlerimdeki nehirlerim,

Kimseyi satmam zehirlerim kendimi,

Mahalle bizim kesin,

Çukura düştü diye sevinmeyin,

Anne karnında gibi evimdeyim,

Ben burdan ayrılmam,

Şaşmadan pusulam,

Geceler farksızdır,

Kancık bir pusudan,

Sevdikte katlandık inan her .okuna

Hepimiz ölecez de gömün beni çukura

Eypio kimdir?

Aslın da çukur dizisin de gömün beni çukura isimli rap parçasını söyleyen Eypio birçoğunuzun yakından tanıdığı bir isim. Belki isim olarak bilmeseniz de "Hata Benim" şarkısını mutlaka duymuşsunuzdur. İşte bu güzel rap parçasını da bizlere sevdiren Eypiodur.

2-jpg.80991

Asıl ismi Abdurrahim Akça olan Eypio, 2 Şubat 1983 Konya doğumludur. Eypio aslın da Türkmen asıllı olup 2002 yılına kadar İstanbul da yaşamıştır.

2002 yılından sonra Hollanda ya giden Eypio'nun Hollanda da çıkardığı ilk albümü A.P.O EP dir.

24 Aralık 2015 tarihin de Burak King ile yaptığı rap düet parçası "Günah Benim" şarkısı 50 milyon izleme oranına ulaşmıştır.

Albümleri

2005 - A.P.O (E.P)
2006 - Rap Fabriek
2007 - Hırsız Var
2008 - Apollo
2011 - AbduRhyme
2012 - 16:34
2014 - Beton Duvar

Video Klipleri

2013 - Ayrım Yok
2014 - Kral Çıplak
2015 - Ay Kızım
2015 - Günah Benim

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Başlığı görünce dikkatimi çekti açıp dinledim. Sözleri çok güzel ve anlamlı. Beni çukura şarkısının müziğide çok hoş . Bundan sonra sık dinleyeceklerim arasında olacak

ikoncan eda

ikoncan eda

Üye
Üye
eypio muhteşem yaaa müthiş rap parçaları var çukuru bende izliyorum ve çukur dizisinde birçok parça var hepside çok güzel ama ne zaman gömün beni çukura şarkısı çıksa hüzünleniyorum:( eypionun burak king ile yaptığı düet çok iyiydi benim küçük yeğenlerim var onlar bile söylüyordu

liya

liya

Üye
Üye
bugünlerde sürekli çukur müziklerini dinliyorum hepsi birbirinden güzel ceylan ertemin söylediği zalim diye bir türkü var mahsuniye ait onuda dinlemenizi öneriyorum her hafta kaçırmadan izlediğim bir dizi inşallah hemen bitirmezler yada saçma sapan bir sonla bitmez yoksa yazık olur