Çukur dizisi 12 Mart 20 bölüm yeni fragman

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Show tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi "Çukur" gün geçtikçe izleyiciyi ekran başına kitlemeyi başarıyor. Dizinin oyuncuları ve konusu büyük ilgi çekerken tabi müziklerinin de hakkını yememek lazım. Çukur dizi müziklerinin de yanısıra çukur dizisi duvar yazıları da paylaşım rekorları kırıyor.

Geçen hafta oynanan son bölüm de vartolu Saadettin, babası İdris Koçovalı ile karşı karşıya gelmiş ve İdris'in vartoluya "Sen bize neler ettin Salih2demesi ile bitmişti.
Yeni bölümü heyecanla bekleyen çukurkolikler için 12 Mart akşamı ekranlara gelecek 20.ci bölüm fragmanını sizler için yayınlıyoruz.

cukur-jpg.83005 Çukur dizisi 12 Mart 20 bölüm yeni fragman Melekler Mekanı Forum

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Vartoliiii gitmez zira dizinin gidişine ters bir durum zaten fragmanın sonunda da babasıyla karşı karşıya geliyorlar. Yüz ifadelerinden yine bu Vartoliiiii liliii nin bir alicengiz oyunu yaptığı ortada :D:D Süper dizi ama

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Beyefendinin kendini öldürmek istediğini öğrendi vartoli:D:D Bundan sonra safı bana göre çukur olacaktır. Bu arada hapiste yatan İdris Koçovalı'nın diğer oğlu Cumali izleyicinin büyük merakını uyandırıyor. Şu an da elimde Cumali karakterini kim oynayacağına dair çok net bilgiler olmadığı için paylaşmıyorum. Netlik kazandıktan sonra Cumali karakteri ile ilgili bilgileri verecem. Bu arada Cumali, İdris Koçovalı'nın ölen oğlu Kahraman'ın ikiz kardeşi oluyor. Duyumlarıma göre birkaç isim dönüyor ortada bunlardan bazıları Cumali karakterini, Nejat İşler, Ufuk Bayraktar( kendisi Vatanım Sensin dizisinde Dağıstanlı rolündeydi ) Ve çok büyük bir ihtimal daha var ki oda Cumali karakterini Erkan Avcı'nın oynayacağı yönünde...

erkan-avci-jpg.83006 Çukur dizisi 12 Mart 20 bölüm yeni fragman Melekler Mekanı Forum