Çukur dizisinde Celasun sol elini neden kullanmıyor?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
çukur dizisi celasun, çukur celasun kimdir, çukur dizisi oyuncuları, kubilay aka

Show tv ekranlarının reyting rekorları kıran aksiyon dolu dizisi "Çukur" konusu ve oyuncuları kadar dizi de yer alan çukur dizi müzikleri ile de oldukça beğeni topluyor.

Özellikle çukur dizisi "gömün beni çukura" parçası şu sıra dillerden düşmüyor.

Çukur dizisin de yen alan oyunculardan biri de dizi de yer alan ismi Celasun oluyor. Celasun karakterini canlandıran kişi ise daha önce "Vatanım Sensin" dizisin de Ali kemal karakteri ile tanıyıp sevdiğimiz Kubilay Aka oluyor.

1-jpg.81193 Çukur dizisinde Celasun sol elini neden kullanmıyor? Melekler Mekanı Forum

Kubilay Aka 1995 İstanbul doğumludur. Öğrenim durumu Eskişehir Anadolu üniversitesi havalaanı yönetimi mezunudur.

Dizi de oldukça asi bir genci oynayan celasun, babasının ölümünden sonra koçavalıların bişey yapmamasına sinirlenip vartolunun yanına geçmiştir.

Bu arada Yamaç ve celasun bir düolla yaparak bunu yamacın kazanmasından sonra normal de elinin kesilmesi gereken celasun, Senanın yamaçtan bunu yapmamasını ısrarla istemesinden sonra celasunun elini kesmeyerek o sol elin artık sahibi benim demiştir.

Dikkat ederseniz celasun bu sözden sonra gerçekten de asla sol elini hiçbir şekil de kullanmıyor. Diziyi izleyenlerin de dikkatini çeken bu durum karşısın da benim de şahsi düşüncelerim şöyle;

Bana göre celasun sadece formalite olarak vartolunun yanına geçti ve günü geldiğin de babasının intikamını vartoludan alacak. Yamaca verdiği sözü tutması, çukura ve çukurda yaşayanlara karşı bağlılığını gösteriyor.Vartolunun tamamen güvenini kazanmak adına onun yanın da görünmüş gibi yapıyor. Celasun enin de sonunda çukura olan bağlılığını ispat edecektir.
Bence bunu günü geldiğin de hep birlikte izleyip görecez;)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Mantıklı bir yaklaşım. Zaten bu diziyi bu kadar kaliteli yapan şey ne olacağını bilmememiz. Bu görüş, yani dizilerde ne olunacağının bilinmemesi Uluç Bayraktar dizisi olan Ezel ile kendini göstermişti. Ama zaten Celasun'un 11. bölümde Meke'nin ayağını kırdığı sahneden sonraki hüzün, gözlerinden okunuyordu. Kuvvetle ihtimal bu kullanılmayan el ile ilgili bir şeyler olacak... Bekleyelim görelim :)

Ç

çukuristik

Forum Okuru
bence de celasun vartoludan intikam almak için onun yanına girdi ve onun adamı gibi görünmeye çalışıyor güvenini kazanmak için. Ama günü geldiğinde babasının intikamını vartoludan alacak celasun kötü karakter olmamalı ve olmayacak bunu bilir bunu söylerim çukur dizisi bir efsane her bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Evet çukur dizisi hayranları nerede görelim:) Gelecek hafta oynayacak çukur dizisinin ön sahnesin de artık celasununsol elini neden kullanmadığı açıkca ortaya çıkmış oldu. Daha önce dediğim gibi celasun vartolunun yanına babasının intikamını almak için girdiğini yamaça itiraf etti ve çukura asla ihanet etmediğini belirtti. Sol elini ise yamaça uzatarak elim artık senindir sen ne istersen yap dedi. Celasunun hain olmadığını artık yamaç biliyor bakalım dizisinin oynayacak yeni bölümünde bunu başka kimler öğrenecek şimdiden merakla bekliyoruz.