Çukur dizisinin vartolusu Erkan Kolçak Köstengil kimdir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çukur dizisinin vartolusu Erkan Kolçak Köstengil kimdir?
vartolu kimdir, çukur dizisi vartolunun gerçek adı, erkan kolçak köstendil kimdir ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuzda paylaşıyoruz.

Show tv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen ve reyting rekorları kıran dizisi "Çukur" gün geçtikçe büyük bir izleyici kitlesine doğru ilerlemeye devam ediyor. Çukur dizisin de başrol oyuncularından biri de vartolu.. Sert görüntüsünün yanında çocukluğundan içinde kalan yaralarla aslında oldukça duygusal ama bu yönünü saklayan vartolu hatta annesini hatırlatan mihriban türküsünü bile çevresine çalınmasını da söylenmesini de yasaklamıştı. Sizler için daha önce paylaştığımız vartolu mihriban türküsünü neden yasaklıyor konumuz da ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Vartolu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Erkan Kolçak Köstendil'dir. Daha önce "Ulan İstanbul" disibini izleyenler hatırlayacaktır orada Carlos karakterini canlandırmış hatta başrolü paylaştığı bayan oyuncu Şebnek Bozoklu ile birlikte seslendirdiği "yanarım"parçası you tube de tıklanma rekorları kırmıştı.

1.jpg

Gelelim Erkan Kolçak Köstendil hakkın da biyografi bilgilerine;

16 Ocak 1983 doğumlu olan Erkan Kolçak Köstendil, Bursa Atatürk lisesi ve ardından Mimar Sinan güzel sanatlar üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümünü bitirmiştir.

İlk dizisi kendisinin de yazıp yönettiği facebook dizisi olan "mukadderat" olmuştur. 2009 yılın da "M.A.T" dizisin de 2012 yılın da "Babalar ve evlatları" ve 2008 yılın da "güz sancısı" dizisin de oynamıştır.

Ulan İstanbul dizisin de karlos karakteri ile çıkış yakalayan sanatçı fox tv ekranların da "familya" dizisin de Toprak karakterini canlandırmıştır.

Erkan Kolçak Köstendil'in asıl memleketi Bursa'dır.

severek izlediğim bir dizi çukur ve vartolu karakterini de çok beğeniyorum son bölümde dayanamayıp ev halkını kurtardı ne diyordu çukur evimiz idris babamız hahaha ulan istanbul dizisindede az birşey seyretmiştim ama çukur dizisi kendisi için önemli bir dönüm noktası olduğuna inanıyorum bundan sonra erhan kolçak köstengili eminimki dizilerde daha çok görecek çünkü halk çok benimsedi acaip fanları var

Vartoliiiii :D:D Güzel dizi gerçekten kurgusu vs güzel olmuş.

Geri