Cuma Günleri İçin Yayınlayabileceğiniz Cuma Tebriği Mesajları Buyrun

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Cuma Günleri İçin Yayınlayabileceğiniz Cuma Tebriği Mesajları Buyrun
Bu konu; cuma tebriği sözleri ile ilgili bilgileri vermektedir.

Sevgili melekler, cumaretsi günleri yahudiler, pazar günleri de hristiyanlar için kutsal sayılırken müslümanlar için de cuma günleri mübarek gündür. O gün müslümanlar için hayırlı ve bereketli bir gündür. Günahların affedildiği, müslümanların toplu halde namaza durup el açtıkları bu günlerde uzakta ki sevdiklerinizle selamlaşmak için en iyi yollardan biri de onlara yollayabileceğiniz cuma tebriği mesajlarıdır. Biz de bu sayfamızda sevdiklerinize yollamanız için birbirinden güzel cuma tebriği mesajları yayınlıyoruz...

cuma_mesajlari_2-cb.jpg

Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine, kıyamete kadar hergün, o kadar sevap verilir ki, adedini Allah'u Teala bilir.

Cuma günü vefat eden müminlere şehit sevabı verilir ve kabir azabından korunur.

Günlerin en kıymetlisi cumadır. Cuma günü Bayaram günlerinden ve Aşura gününden daha kıymetlidir. Cuma dünyada ve Cennette müminlerin bayramıdır.

Cuma gibi günümüz var İslam gibi dinimiz var Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Cuma günü,günlerin en kıymetlisi,Müslümanların bayramıdır. Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir.

Adem aleyhisselam, Cuma günü yaratıldı. Cuma günü Cennetten çıkarıldı. Cennettekiler Allah'u Teala'yı Cuma günleri göreceklerdir.

Allah'u Teala Cuma gününü Müslümanlara mahsus kılmıştır. Cuma namazı vaktinde alış veriş günahtır.

Cuma günü yapılan ibadetlere,başka günde yapılanların,en az iki katı verilir. Buna karşılık, Cuma günü işlenen günahlar da iki kat yazılır.

Biz müslümanlar için günlerin en hayırlısı olan Cuma gününe özel en güzel ve anlamlı cuma tebrik sözlerinden oluşan hayırlı cumalar mesajları sizlerle.

Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle hayırlı cumalar.

Cuma gibi günümüz var İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne Cumanız Mübarek Olsun.

Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-i serif ile yikadim yüzüm Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.

Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cuma’ya..

Geri