Değişik Örgü Bayan Hırka Modelleri Görülmeye Değerler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Değişik Örgü Bayan Hırka Modelleri Görülmeye Değerler
Değişik Örgü Bayan Hırka Modelleri- Kışın vazgeçemediğimiz bazı kıyafetler vardır ki bu da bayanlar için özellikle hırkalardır diyebilirim. Uzunca kolları uzun örülen kalın hırkalarla kışlar daha güzel artık. Sadece hırka deyip geçmeyelim tabi örgü sever bayanların ördüğü çok özel değişik modelleri sizler için derlemeye çalıştım. Görünce sizlerin beğeneceğini düşünüyorum. El emeği göz nuru tasarımları değişik çok modern birkaç modeli sizlerle paylaşayım dedim meleklerim. Hanımlar kışlık hırkalarınızı neden kendiniz örmeyeseniz ki? Hazır modeller yerine el emeği göz nuru ile işlenmiş bir hırka daha bir başka olacaktır eminim. Hatta kendi bedeninize kendi zevkinize göre yaparak daha içinize sinen bir model de olacaktır ayrıca. Şimdi dilerseniz bu değişik hırka modellerine bakalım. Bakın ilk modelimizde arkasında çok ilgi çekici bir motifli desen yer alıyor.

arkasinda cicek motif desenli orgu bayan hirka.jpg

Yine kapşonlu örnekler de sizin için bir alternatif olabilir. Kışın soğuk havalardan korunmak için ya da aniden bastıran yağmura hazırlıksız yakalanmamak için kapşon detayı size yardımcı olabilir. Öreceğiniz hırkaları istediğiniz uzunlukta örebilirsiniz ama bence bu tip uzun modeller çok hoş duruyor.

desenli kapsonlu orgu hirka.jpg

Rengarenk bu salaş hırkaya bayıldım. Siz de renkli giyinmeyi sevenlerdenseniz bu değişik ve renkli hırka modeli size ilham verebilir. Düğmeli fermuarlı yanında bu tarz belden kuşaklı bu tip bir hırka modeli de örebilirsiniz. Hırka meraklısı özellikle tabi örgü sevenler için bu değişik örgü hırkalar size ilham verecektir.

rengarenk iplerden orulmus cizgili salas hirka.jpg

Yandan düğmeli bol motifli modelli yakası gömlek yakalı altları saçak süslemeli bu hırka modeli de sizin için bir seçenek hanımlar. Rengi ile modeli ile şık ve zarif bir örnek. Dilerseniz yaz için kısa kollu hırka örneklerimizi de buradan inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Yaz için sıcak havalar için uygun modeller bulunmakta.

uclari sacakli yandan dugmeli orgu hirka.jpg

yandan dugmeli el orgusu hirka modeli.jpg

Geri