Demet Akalın Son Albüm “Dans Et” 2008

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Demet Akalın Son Albüm “Dans Et” 2008
Hayranlarının “Disko kraliçesi” adını taktığı Demet Akalın, yeni albümünü çıkarmak için geri sayıma başladı. Merakla beklenen albümünü önümüzdeki günlerde sevenlerine sunacak olan Demet Akalın, imajını da tepeden tırnağa yeniledi. Seçtiği kostümlerden saç ve makyaj şekline kadar pek çok yeniliğe giden Akalın, bu imajın hayranlarının taktığı “Disko kraliçesi” adına daha uygun olduğunu söylüyor.
Akalın’ın bir şarkısına ünlü DJ Suat Ateşdağlı remix yaptı. Güzel popçu, hip-hopçu Funky C ile düet yaptığı şarkının ise yaza damga vuracağını söylüyor. Demet Akalın, albümünün kayıtlarını Londra’da Grammy ödüllü Tim Young’la yaptı.
Demet Akalın ve yeni albümü ‘Dans Et’ 12 Mart günü müzik marketlerdeki yerini alıyor. Akalın “Dans Et” albümünde son anda bir değişiklik yaptı.
13 rakamının uğursuzluğuna inanan şarkıcı, bu nedenle albümü 13 şarkıyla tamamlamaktan vazgeçip bir parça daha ekledi. ‘Şimdi albüm için her şey hazır. Tanıtım gecesinde sevenlerimle yeni şarkılarımı paylaşmak için sabırsızlanıyorum’ diyen ünlü şarkıcı, tanıtımı 14 Mart gecesi Discorium’da yapacak.
Dans Et Albümünde yer alan çalışmalar ise şu şekilde:
1. Dans Et - 04:49
2. Mucize - 04:44
3. Bebek - 04:45
4. Gururum - 05:10
5. Çekilmiyor - 04:16
6. Selam Söyle - 04:40
7. Geç Kalmadın Mı - 04:55
8. Aldatıldım - 05:11
9. Gölge Etme - 03:51
10. Bulamadım - 03:39
11. Kına Yak - 02:57