Dengesiz artan hcg hormonu ve kanama

Des-pina

Yeni Üye
Üye
Dengesiz artan hcg hormonu ve kanama
Merhaba, 2 şubat cuma günü gebe olduğumu öğrenmiştim 200,26 çıkmıştı hcg hormonum sonrasında
5şubatta pztesi 98,39
10şubat cumartesi 138,21 (adet kanaması şeklinde kanamam oldu)

12şubat pztesi 189,79
Çıktı.

Cumartesi günü öğrendiğim hcg kanama sebebiyle acile gittiğimde aldığım sonuçtu. Doktor düşük başlamış olabilir demişti Bu gün yani 12 şubat pztesi özele gittim alttanda baktı ancak kese yok. Ama hcg düzensiz de olsa artış göstermiş.
Çarşamba tekrar kan değerlerine bakılacak. Bebek kesinlikle sağlıklı değil kürtaj yapıcaz hormon düşmezse ilaç tedavisi eşlik edecek dedi. Daha çok yeni olduğu için mi hormonum düzensiz artıyor acaba? Kanama çok ağrılı olmadı 1 gün bile sürmedi ama bildiğiniz tortulu adet kanaması gibiydi eşim psikolojik olarak çok yıprandı şu 1 haftada ben de perişan haldeyim. Bu durumu yaşayan sağlıklı hamilelik geçiren yada düşüren ya da gebeliği kürtajla sonlanan insanlar var mı? Belirsizlik beni mahvediyor :smokin::smokin::18::18::18:

Merhaba, henüz net bir tanı almamışsınız bu nedenle üzülmeyin ve stres yapmayın. Son hcg değeri durumunuz hakkın da bilgi verecektir. Ayrıca 1 günlük bir kanama olmuş kese zaten gebeliğin 4-5-6 . haftasın dan itibaren görülür. Siz hemen kürtaja yaklaşmayın. Son hcg değerini öğrendikten sonra başka bir hekime daha görünün.

Merhaba, henüz net bir tanı almamışsınız bu nedenle üzülmeyin ve stres yapmayın. Son hcg değeri durumunuz hakkın da bilgi verecektir. Ayrıca 1 günlük bir kanama olmuş kese zaten gebeliğin 4-5-6 . haftasın dan itibaren görülür. Siz hemen kürtaja yaklaşmayın. Son hcg değerini öğrendikten sonra başka bir hekime daha görünün.

Tavsiyeniz için minnettarım Doktor kürtaj der demez hayır beklemek istiyorum dedim zaten hemen. İstersen başka yere de gidebilirsin hamileliğin sağlıklı bir hamilelik değil kesinlikle tek net bilgimiz olan bu şuanda dedi. Ama benim umudum var

Tavsiyeniz için minnettarım Doktor kürtaj der demez hayır beklemek istiyorum dedim zaten hemen. İstersen başka yere de gidebilirsin hamileliğin sağlıklı bir hamilelik değil kesinlikle tek net bilgimiz olan bu şuanda dedi. Ama benim umudum var

Rica ederim. Daha önce bir bayanın durumu sizin gibiydi sağlıksız gebelik dendi ve ilaç verildi yine önerimiz başka bir hekimin fikrini almak yönünde oldu . Diğer hekim her hangi bir problem olmadığını belirtmiş. . Yine de tedbirli olmakta fayda var. Siz kontrolün de olduğunuz hekime çarşamba günü yapılacak tetkit sonucunu gösterin. Değerlendirme sonucun da başka hekime de görünün. Durumunuz hakkın da bizi de bilgilendirin. Umarım herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmazsınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Rica ederim. Daha önce bir bayanın durumu sizin gibiydi sağlıksız gebelik dendi ve ilaç verildi yine önerimiz başka bir hekimin fikrini almak yönünde oldu . Diğer hekim her hangi bir problem olmadığını belirtmiş. . Yine de tedbirli olmakta fayda var. Siz kontrolün de olduğunuz hekime çarşamba günü yapılacak tetkit sonucunu gösterin. Değerlendirme sonucun da başka hekime de görünün. Durumunuz hakkın da bizi de bilgilendirin. Umarım herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmazsınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Bu gün de kan verdim henüz sonuç almadım ancak doktorum düşük yaptığımı, kanamanın belki 1 hafta belki 10 gün sürebileceğini söyledi. :18:

Geri