dertleşmeye ihtiyacım var beni dinlermisiniz?

sevgili kardeşim yazını okudum kendi ülkende gurbettesin içindeki sıkıntın uzakta ve yakının olmamasından ama unutma aile nekadar yakın olursa kendi eşinle sorunların büyüyebilir ben 43 yaşında iki kız annesiyim eşimden ayrıyım senin yazdıklarını okurken kendimi gördüm bir an bir farkımız benim ailem yurt dışında eşimden ayrıldığımda ailem bana hiç sahip çıkmadı aileler bir zamandan sonra uzaklaşıyo ne yazıkki bence olduğun yerde eşin ve çocuğunla mutlu olmaya bak yalnızlığını ve sıkıntınıda kendine gerçek bir arkadaş seçerek gidermeye çalış düşük yapmışsın buna üzüldüm bir daha bebeğim olmuyo yazmışsın emin ol ki yüce rabbim doğru zamanı bekliyordur tekrar bebek sahibi yapmak için seni rabbime sığın bana doçent doktor bile rapor vermişti ömür boyu anne olamazsın diye ve ben çok kolay ve kocakarı yöntemiyle iki kız annesi oldum unutma senin yazdığın dertler bazı kişilerin dertlerinin yanında devede kulak kalır ya eşinden ayrı çocuğunla bir başına ailen tarafından sahip çıkılmamış maddi sorunun olan ve sadece devlet yardımıyla çocuklarını geçindirip büyütmeye çalışsaydın ozaman ne yapardın bence rabbime şükrünü eksik etme o herkes için en hayırlısını bilen ve verendir untma yüce rabbim hiç kimseye taşıyamayacağı yükten fazlasını vermez...saygılarımla

Haklksin tatlim ben 50 yasindayim snin yasadiklarini ben de yasadim

Ya bende 18 yasindayim babam her gün zorla beni alisverise goturuyo srvmiyom giysi aykkabi almayi taki almayi zorla aldiriyo oje surduruyo dinime gore giyinmeme namaz kilmam zin vernio

Mrb bende senin gibi uzak bi şehire gelin oldum üstelik çok içime kapanık biriyim çok yanlızım ailemlede iyi geçinemiyodum zaten başka bi şehirde uzaka mutlu olurum sandım eşimi çok seviyorum oda benim üstüme titrer ama ben çok sıkılıyorum sürekli yanımda olsun hep benimle ilgilensin istiyorum çok bunaltıyorum hiç arkadaşım yok ayrıca eşimin aileside çok soğuk benin çocuğumda olmuyor öz güveni düşük bi insanım sanki dünyada eşimden başka hiç bir insan yokmuş gibi geliyor onu üzmek istemiyorum kalbini kırınca vicdan azabı çekiyorum artık nasıl davramam konusunda hiç bi fikrim yok ....

Geri