Derya Baykal Bebek Yelekleri Şekermi Şeker Örneklere Gelin

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Derya Baykal Bebek Yelekleri Şekermi Şeker Örneklere Gelin
Derya Baykal bebek yelekleri- Bir hamilelik süreci göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. Bebeğinizi beklerken ona gönlünüzden neler almak geçiyor neler kim bilir? Eskiden anneanne babaanneler örgüler örerdi. Ama şimdi örgü sektörü o kadar gelişti ki artık modern daha değişik tasarımlar çıkabiliyor ortaya. Bu da gençlerin de dikkatini çekmesine sebep oldu. Bebek örgüleri de öyle oldu ki son zamanlarda bakıyorum neler neler örülüyor inanamıyorum. Artık örgü kıyafetler bebeğin dolabında olmazsa olmazlardan. Peki Derya Baykal modellerini incelediniz mi hiç? Görmediyseniz örgü bebek yeleklerin hepsini derlemek istedim sizler için. Bu da derya baykal farkıyla olan modeller işte. Derya Baykalda yapılan tüm örgü işler oldukça pratik kullanıma sahipken aynı zamanda kolay örme teknikleri ile birlikte ayrıntılı anlatılıyor. Bakın o şirin bebek yeleklerinden bazı modeller. Aşağıda yer alan model erkek bebekler için uygun görünse de rengini siz değiştirerek kız bebeklere uygun hale getirebilirsiniz. Ayıcık figürleri yine düğmelerinin de köpek figürleri seçilmesi modeli daha şirin göstermiş.

derya baykal ayicik figurlu bebek yelek modeli.jpg

Bu aşağıdaki örnek ise kolayca örülebilen aslında kolay olmasına karşın çok şirin ve şık bir yelek modeli. Yer yer az da olsa ajur tekniğinin kullanıldığını da görüyorum. Örgüye yeni başlıyorsanız sizi için iyi bir başlangıç olabilir. Dilerseniz yazımızın en sonunda bu yeleğe ait yapılış videomuzu da izleyebilirsiniz.

derya baykal kolay bebek yelek modeli.jpg

derya baykal pembe orgu bebek yelegi.jpg

Renk renk bu yelekler aslında süvetere de benzese derya baykalda yapılan yelek modellerinden bazıları. Renk renk yapılan modellerin hepsini görün istedim. Kız ya da oğlan bebeğinize beğendiğiniz birini siz de yapabilirsiniz. Yapımı da kolay bir model aslında. 3.5-4 numaralı şişle bebek yünü ile örülebilen bu yelek tek parça halinde örülüyor. Bebeğe de kolayca giydirilebiliyor. Öncelikle başını geçirip arkaya ve öne uzanan parçayı gördüğünüz düğmelerle birleştiriyorsunuz o kadar. Çok pratik ve kolay bir yelek. Bakın açık mavi önü delikli olan model merserize iple örülmüş. Bu modeli yazın da rahatlıkla giydirebilirsiniz bebeklerinize.

derya baykaldan rengarenk yanlardan dugmeli yelekler.jpg

gri renk derya baykaldan erkek bebek yelegi.jpg

Geri