Derya Baykal Boyunluk Modelleri En Yeni Trend Örnekler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Derya Baykal Boyunluk Modelleri En Yeni Trend Örnekler
Derya Baykal Boyunluk Modelleri- Sevgili meleklerim ve değerli takipçilerimize özel bugün de derya baykal programından biraz alıntı yaptığımız boyunluk modellerini sizlere sunmak istedim. Bu modeller aslında geçen sezonun örnekleri ama bu sene de severek ve ilgiyle yapılan modeller. Trendliğini koruduğu için hemen paylaşayım dedim. Özellikle içlerinde bir model var ki Sibel Kavaklıoğlunun şaheseri dikişsiz boyunluk modeli muhteşem bir tasarım. Misinalı şiş ile örülmüş hiç dikiş kullanılmadan direkt kullanıma uygun bir boyunluk örneği. Hem bayanlara hem erkeklere uyabilen bir model ayrıca. Pembesini kendinize gri siyah mavi rengini oğlunuza eşinize babanıza örebilirsiniz. Ama özellikle sanıyorum gençler bu boyunlukların müptelası. Genç kızlar ve delikanlılara yaparak onları sevindirebilirsiniz. Hemen iki altta değişik renklerde örneklerini de görebilirsiniz arkadaşlarım. Hatta bu modeli biraz uzun örüp hem boyunluk hem başınıza da geçirebilirsiniz. O şekilde yapınca çok tarz duruyor. Dilerseniz bu harika boyunluk modelinin yapılışını da yazımızın en altındaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

derya baykalin meshur dikissiz boyunluk modeli.jpg

Bu alttaki model de tığ işi ile örülmüş bir model. Gördüğünüz gibi boyunluk dışında başınıza da geçirerek kışın soğuklardan başınızı koruyabilirsiniz. Hem şapka hem boyunluk olarak çok pratik kullanıma sahip bir boyunluk. Bu boyunluk da aslında dikişsiz bir boyunluk tek fark tığ ile örülmesi.

derya baykal tig isi boyunluk.jpg

Bu aşağıda gördüğünüz boyunluk saç örgüsü gibi görünüyor ama yapımı çok değişik. En merak edilen boyunluk modellerinden biri. 7 numaralı şişle örülmüş uzun iki parça örülüyor. Bir parçayı 44 ilmekle başlanıp 20 sıra örülüp 22 sağa 22 sola bırakılıp ortada bir ilik açılıyor. Bu şekilde 3 ilik oluşacak şekilde olunca 20 sıra daha örülüp kapatılıyor. Aynı şekilde ikinci parçada örülür. En son birbirinin içinden geçiriliyor saç örgüsü şekline geliyor ve dikiliyor. Bu model hem erkeklere hem bayanlara gidebilen bir model söylemiş olalım.

derya baykal sac orgusu seklinde orgu boyunluk.jpg

derya baykal dikissiz boyunluk modelleri.jpg

Bu da değişik bir model üzüm salkımı denilen bu modelin yapılışını görselde görüyorsunuz. Tamamlanmış hali de bir hayli hoş duruyor hanımlar. Derya Baykal örgü bere modellerini inceleyerek boyunlukla kendinize kışlık takım örebilirsiniz.

derya baykal uzum salkimi modelli boyunluk.jpg

Son düzenleme:
Örgü , dantel gibi uğraşları pek sevmesem de Derya baykalın çalışmaları dikkatimi çekiyor. Beğendiğim modelleri eş dosttan talep ediyorum .Emeğine sağlık Lavişim , güzel bir çalışma olmuş .

Geri