Derya Baykal Örgü Hırka Modelleri Deryanın Dünyasından Modeller

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Derya Baykal Örgü Hırka Modelleri Deryanın Dünyasından Modeller
Derya Baykal örgü hırka modelleri konumuzu inceliyorsunuz. Çalışmayan bir hanımsanız eğer eminim Derya'nın Dünyası adlı programdan haberdarsınızdır diye düşünüyorum. Örgü, el işi, pratik yaşam kısacası hayata dair çok önemli ve işe yarar bilgilerin verildiği bu programdan şimdi de hırka modelleri ile karşınızdayız. Tabii artık Derya'nın Dünyası değil yeni adı ile artık bir süredir Fox tv ekranlarında İşin Sırrı Derya'da adlı aynı format üzerinden yayına devam etmektedir. İzlemek isteyenler haberdar olmayanlara duyurmuş olalım. Derya Baykal programında örgü işinde uzman kişileri davet ederek onların en güzel örgülerini bizlere tanıtmakta aynı zamanda. Kışın en çok ihtiyaç duyduğumuz hırkalar Derya'nın Dünyası adlı programdan çıkma modelleri sizlere tanıtmak istiyorum. İlk modelimizle başlayalım dilerseniz. Kışlık ya da yazlık giyebileceğiniz hırkalar bulunmakta. Yani düşünmeyin hırka denince akla sadece kışın giyinebildiğimiz kalın uzun hırkalar gelmesin aklınıza. Bakın yazın giyilebilecek çok şık incecik modeller de yer alıyor galerimizde.

derya baykal kapsonlu hirka modeli.jpg

Salaş model hırkalar sanıyorum bu aralar pek bir moda. Hem şunu da söylemek isterim ki fazla kilolarınız varsa gizlemek için birebir oluyor. Yukarıdaki model ebruli ip ile örülmüş kapşonu olan bir model. Nurgün Tezcan modellerinden biri. Kışın kullanım için ideal bir model.

derya baykal nurgun tezcandan iki turlu giyilebilen hirka modeli.jpg

Bakın meleklerim işte bu sıcak yaz günlerinde tercih edilebilecek bir model. Tabii bunun daha incesini de örebilirsiniz.

derya baykaldan bahar hirkasi modeli.jpg

Bu modele ben kara kışta kalmış modeli adını koydum :) Kesinlikle kara kış günleri için ideal bir model. Bu da aynı şekilde derya baykal programından örgü hırka modeli.

derya baykaldan nimet gungorun yaptigi hirka modeli.jpg

Her zaman olduğu gibi en iyi modeli sona sakladım. Tam yazlık üzerinizde taşırken hiç ağırlık hissetmeyeceğiniz bir model.

derya baykaldan salas model yazlik hirka.jpg

Geri