Derya Baykal Şal Modelleri Her Alanda Şıklığı Arayanlara

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Derya Baykal Şal Modelleri Her Alanda Şıklığı Arayanlara
Derya Baykal şal modelleri en beğenilen görselleri ile yazımızda bulabileceksiniz meleklerim. Yaz kış hafif şık aksesuarlara ihtiyaç duyarız biz bayanlar. Bunlardan biridir şallar. Kol boyun giyme zahmeti olmadan pratik olan şallar dediğim gibi yaz kış tercih ettiğimiz aksesuarlardır. Deryanın Dünyası adlı programda da çok değişik örneklerini gördüm ve sizlerle hemen paylaşmak istedim. İster motif motif renkli ya da düz uzun modeller işinizi görmekten fazlasını size sunacaktır. Kıyafetlerimizi hazır alıyoruz ama bence şallara örgüden olanlar daha çok yakışıyor. Derya Baykal programında gördüğüm bazı şallar özellikle çok amaçlı olarak da kullanılmakta. Bu benim çok ilgimi çekti. Şalı aynı zamanda yelek şeklinde de kullanabiliyorsunuz.

derya baykal hem sal hem yelek modeli.jpg

deryanin dunyasi yazlik sal modeli.jpg

Şallarda motiflere de bayılıyorum. Özellikle şu aşağıdaki yazlık şaldaki motiflerin inceliğine ve zerafetine bakın. Uçlarında yer alan püsküller de hoş bir hava sunmuş.

derya baykal motifli sal modeli.jpg

Bu hemen aşağıda gördüğünüz şal modeline örümcek modeli adı verilmiş. Ağ gibi örülmesinden mi bilmem ama örümcekten çok çiçek bahçesi görünümünde daha çok. Bu tip bir şal örüp annenize kayınvalidenize hediye edebilir onları sevindirebilirsiniz.

derya baykal orumcek modelli sal modeli.jpg

Bu modelde sıralı halde ajur tekniği kullanıldığını görüyorum. Mavinin tonlarının çok yakıştığı da bir gerçek. Uçlarından sallanan yuvarlak motifler renk katmış. Bu arada desenli şal modelleri konumuzdaki örneklerin ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Dilerseniz buradan modelleri inceleyebilirsiniz.

derya baykaldan baktus modelli sal ornegi.jpg

En güzel modeli yine sona bıraktım. Gerçi hepsi birbirinden güzeldi modellerin ama. Bu model ayrı bir şıklığı var sanki. Tam şu günler için özel bir model gibi sanki. Yaz sıcağında bile kullanabilirsiniz. Hangi kıyafetinizle kullanırsanız kullanın renkleri ve görselliği ile sizi ilgi çekici kılacaktır.

derya baykaldan cicek motiflerinden yazlik sal.jpg

Geri