Deste Katina ile 55 açılım yapabilirsiniz!!!

handanca merhaba ben de zaman zaman destemle açılımlar yapıyorum başkalarına baktığımda yorumlamak daha kolay oluyor ama kendim için pek yorum yapamıorum.geçen gün "eski sevgilimle tekrar beraber olacak mıyız?" diye sorarak 3kart çektim.çıkan kartlar sırasıyla Assyranta (düz),Adhamdeva (düz),Güneş (ters) olarak açıldı.Yorum yapamıyorum bunlara.Güneş kartının anlamı belli fakat diğer 2 kartın anlamlarının yanında bir de aşk başlığıyla anlamları var.ben aşk anlamına göre mi yorum yapmalıyım yoksa diğer anlamları da yoruma dahil etmeli miyim?

katina açılımları kilit büyüsü nasıl bozulur kilit büyüsü nasıl yapılır katina açılımı nedir
meleklermekani111-9387.jpg

Aşağıdaki açılımlar isimlerini deste'deki kartlardan alıyor..
Şekil ve Şema olarak çalışmalara henüz başlamadım

1-AFYON AÇILIMI

Bu açılım;Deste’deki Afyon kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişilerin tutkularına,bağımlılıklarına,alışkanlıklarına ilişkin bir açılımdır.

2-AĞAÇ AÇILIMI:

Bu açılım sağlık sorunlarını ya da aşk,iş,mantık açısından oluşumların gidişatının sağlıklı gelişip gelişmediğini sorgulamak için kullanılır.

3-ALYANS AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Alyans kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Yapılacak olan izdivacın kiminle olacağını,niteliğini,kurulacak yuvanın nasıl olacağını,ailelerin fikirlerinin neler olacağını vb gibi durumların analizini yapmak amaçlı hazırlanmıştır.

4-ANAHTAR AÇILIMI:

Bu açılım destedeki anahtar kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Gizli kalmış sırların günyüzüne çıkması,öğrenilemeyen gerçeklerin aydınlatılması,merak edilen bir konunun akıbetinin öğrenilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

5-ARENA AÇILIMI

Bu açılım kişinin hayatında hali hazırda olup bitenlerin ve yakın gelecekte onu bekleyen oluşumların kısa ve anahatlarıyla bir analizini yapmak amacıyla hazırlanmıştır.Bir nev’i küçük Tandridna denilebilir.

6-BALIK AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Balık kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Karar verme aşamalarında veyahut ikilemde kalındığında başvurulabilecek güzel bir yöntemdir.

7-ÇAPA AÇILIMI

Çapa açılımı aşk açılımlarından biridir.Sıralaması Deste kartlarından biri olan Çapa kartından esinlenilerek ve kartın genel anlamı temel alınarak hazırlanmıştır.Yaşamınıza girecek olan insanın hanesini,mesleğini,karakterini,fiziksel özelliklerini,kalbinden geçenleri,size yaşatacaklarını ve niyetini en net gösteren açılımlardan birisidir.

8-ÇİÇEK AÇILIMI

Bu açılım Deste’deki Çiçekler kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin yaşamına giren ve girecek olan hoş ve müjdeli olayları görmek amaçlı kullanılır.

9-DİLEK KAPISI AÇILIMI

Bu açılım,varolan bir dileğin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini anlamak,bununla ilgili oluşumların,kişilerin,geçmişin analizini yapabilmek amacıyla hazırlanmıştır.

10-ESKİ SEVGİLİ AÇILIMI

Bu açılım,ayrılmış olan sevgililer,eşler için hazırlanmıştır.Yaşanılan ayrılığın ve gelecekte aralarında neler olacağına dair analizlerin yapılması için idealdir.

11-HABER AÇILIMI

Bu açılım,yakın zamanda alınmış ya da alınacak olan bir haberin analizini yapmak amacıyla hazırlanmıştır.

12-HAÇ AÇILIMI

Bu açılım Deste’deki Haç kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Pişmanlıklar,vicdan azapları vb gibi durumları belirleyip,analizlerini yapmak için idealdir.

13-İLİŞKİ AÇILIMI

Bu açılım,kadın ve erkeğin duygusal,mantıksal,fiziksel olarak aralarında neler olduğuna ve de olacağına dair analiz yapılması için hazırlanmıştır.

14-JOB AÇILIMI

Bu açılım,kişilerin iş hayatında neler olduğuna ve de olacağına dair analiz yapılması için hazırlanmıştır.

15-KAPI AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Kapı kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Aniden çıkacak çeşitli fırsatları sorgulamak,kaderde varolan kısmetleri ve bunların getirilerini görebilmek amacıyla kullanılır.

16-KİTAP AÇILIMI

BU açılım Deste’deki Kitap kartından esinlenerek hazırlanılmış olup,kartın genel anlamına yönelik konuları aydınlatır.Aydınlanmamış sırlar,öğrenilecek bilgiler,gelecek haberler ve çeşitli oluşumların akıbetlerini analiz edebilmek için bu açılım idealdir.

17-MADDİ DURUM AÇILIMI

Bu açılım,maddi konular için durum analizi yapmak amacıyla hazırlanmıştır.(

18-VAKA AÇILIMI

Bu açılım,önemli bir olayın ardında yatanları,kimlerin etkilendiğini ve olayın iç yüzünde neler olup bittiğine dair durum analizi yapmak amacıyla hazırlanmıştır.

19-YILAN AÇILIMI

Bu açılım Deste’deki Yılan kartından esinlenilerek;,kişilerin varolan düşmanlarını görebilmek verebilecekleri zararı,izleyecekleri yolu,yaşatacakları olayları vb. önceden görebilmek amacıyla hazırlanmıştır.

20-YILDIZ AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Yıldızlar kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin kaderinde ve yıldızında neler olup bittiğini anlatır.

21-ASTRO EVLER AÇILIMI

Bu açılım,astroloji ilmindeki Yıldız Haritasından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin kaderinde ve yıldızında neler olup bittiğini anlatır.

22-ATTART’IN BÜYÜSÜ AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Attart kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin kaderinde ve yıldızında neler olup bittiğini,Attart’ın yardımıyla gelecekte kişinin neler yaşayacağını,ihtimalleriyle birlikte,önemli görüler vererek ve öğütlerde bulunup ikazlar da yaparak anlatır.

23-AY AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Ay kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin kaderinde ve yıldızında ne tür acıların varolduğunu ve olacağını,geçmişinde gelecekte ne tür sıkıntıların onu beklediğini,şu anki sıkıntılarında neler yapması gerektiğini ve bunların üzerinden ne zaman,ne yapıldığında kalkacağını inceler,içinde bulunduğu olumsuzluklarla ve bunların perde ardında kalan yönleriyle ilgili detayları verir.

24-BAHÇE AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Bahçeler kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin kaderinde ileride yapacağı önemli bir görüşmede neler olacağını,görüşme ile ilgili detayları anlatır.

25-BONCUK AÇILIMI

Bu açılım,kadın-erkek ayırt edilmeden iki arkadaş için de bakılabilecek,insanlar arasındaki genel ilişkilerin analizini görebilmek amacıyla hazırlanmıştır.

26-BÜYÜK AÇILIM

Bu açılım,Deste ile yapılabilecek şimdiye kadar hazırlanmış en geniş ve en temel açılımdır.Herhangi bir soru sorularak,uzun vadede bu soru ile ilgili olan tüm nedenleri,kişileri,olayları anlatır.Genellikle kişilerin bir yıl boyunca neler yaşayacağına dair en detaylı bilgiyi sunan açımdır.

27-DESTE’NİN ÖĞÜDÜ AÇILIMI

Bu açılım,Deste’nin 4 elementini gösteren Deste kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişiye tereddütler yaşadığı,içinden çıkamadığı meselelerin olduğu bir dönemde bunları nasıl aşabileceğine dair yol gösterici olan bir açılımdır.Ona,takınması gereken tavırlar ve oluşturması gereken düşünce yapısına dair ipuçları verir.

28-DURUM AÇILIMI

Bu açılım,önemli bir durum karşısında neler yapılması gerektiğini ve nelerle karşılaşıldığını,karşılaşılacağını izah eder niteliktedir.Detaylı bir analiz sunar.

29-DÜZEN AÇILIMI

Bu açılım,kişinin yapacağı ve yapmayacağı seçimler arasındaki farkları ve neticelerini değerlendirmeye alır.Herhangi bir karar aşamasında kıyaslama için idealdir.

30-ELMAS AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Elmas kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin kaderinde ona doğru yaklaşan maddi ya da manevi yönden değerli olan kısmeti haber verir.Bu kısmetin ona hayırlı olup olmayacağını,yaşamından neleri uzaklaştırıp neleri ona daha verimli kılacağını bildirir.

31-HANE AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Ev kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin hanesinde neler olup bittiğini ve yaklaşan iyi ya da kötü olayları anlatır.

32-KALE AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Kale kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin iç dünyasında neler olup bittiğini,korkularını,yüzleşmesi gerekenleri,aşması gerekenleri,neler olup bittiğini anlatır.

33-KATİNA AÇILIMI

Bu açılım,Deste ile kısaca genel konulara kartların,kartlardaki kişilerin,ruhların,özellikle de Katina’nın fikrini danışmak amacıyla hazırlanmıştır. Koşullarda bulunan olası iyi ve kötü etkileri gösterir.

34-KİM KİMİN AÇILIMI

Bu açılım,kadın-erkek arasındaki ilişkinin detaylarını sunan,şu an ve gelecekte bu kişilerin birbirinin yaşamındaki konumlarının ne olacağını analiz eden bir açılımdır.

35-KONUŞAN DERVİŞ AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Derviş kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişinin iç dünyasında kendisiyle ilgili düşüncelerini,değerlendirmelerini ve dışa yansıtması ya da yansıtmaması gerekenleri anlatır.Bilgelik verir.

36-MÜHR-İ SÜLEYMAN AÇILIMI

Bu açılım,Süleyman Hazretlerinin mühründen esinlenilerek,varolan önemli konular hakkındaki en temel sırları ifşa etmesi amacıyla hazırlanmıştır.

37-NATURA AÇILIMI

Bu açılım,varolan bir ilişki içerisinde erkek ile kadının birbirleri hakkındaki düşüncelerini,duygularını,görünüşlerini,duruşlarını tüm yönleriyle analiz eder ve gelecekteki konumlarına dair ipuçları arzeder.

38-SİHİRLİ AYNA AÇILIMI

Bu açılım,yaşanılan,yaşanılacak olan ve yaşanılma ihtimali olan durumların genel bir analizini verir.

39-SORDUM SÖYLE AÇILIMI

Bu açılım,Kadın ve erkeğin arasındaki yaşanılan olumsuzlukları ve bunların gelecekte kendilerine neler yaşatacağını,ilişki içerisindeki konumlarını,eğer ihanet durumları varsa bunları analiz edip gösteren bir açılımdır.

40-SÜPÜRGE AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Süpürge kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişilerin yaşadığı,yaşayacağı tartışma,çatışma durumlarını gösterip;analizlerini yapar.

41-ŞÜPHELİ KİŞİ AÇILIMI

Bu açılım,kişinin yanına gelen,ona yakınlaşan bir insanın hangi nedenlerle bunu yaptığını,niyetlerini ve varsa art niyetlerini iyice irdelemek amacıyla hazırlanmıştır.

42-YAKLAŞAN-UZAKLAŞAN AÇILIMI

Bu açılım,kişiye doğru yaklaşan ve kişiden uzaklaşan olayları ve perde arkalarını,sır noktalarını aydınlatmak amacıyla hazırlanmıştır.

43-İSTASYON AÇILIMI

Bu açılım,kişilerin yaşamlarında varolmasını istedikleri çeşiti konularla (iş ve evlilik teklifleri,çeşitli haberler,yapılması gereken anlaşmalar,öğrenilmesi gereken bilgiler,görülen davalar vs) ilgili olarak nelerin bunları beklettiğine dair sebepleri analiz eden bir açılımdır.

44-YOL AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Yol kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişilerin alması gereken kararlarda,ikilem yaşadıkları iki ayrı seçim,izlemeleri muhtemel iki ayrı yoldaki konumlar ve bunların getirileri,götürüleri hakkında analiz yapar.

45-YÜREK AÇILIMI

Bu açılım,Deste’deki Kalp kartından esinlenilerek hazırlanmıştır.Kişilerin yaşayacağı,onlara yaklaşmakta olan aşk ve insan hakkında bilgiler verir.

46-KELT HAÇI AÇILIMI

Bu açılım,genel sorular ve kişilerin yaşamındaki olaylara genel bakımlar yapılması amacıyla kullanılabilen ancak özel sorulara da çok yerinde cevaplar verebilen aylık ya da haftalık bakımlarda kullanılan bir açılımdır.

47-TANDRİDNA AÇILIMI

Bu açılım, Büyük Açılım ve Kelt Haçı gibi olup,genel sorular ve kişilerin yaşamındaki olaylara genel bakımlar yapılması amacıyla kullanılabilen ancak özel sorulara da çok yerinde cevaplar verebilen aylık ya da haftalık bakımlarda kullanılan bir açılımdır.Deste’nin bilinen en temel açılımıdır.

48- 3 KART AÇILIMI

Bu açılım,kişilerin yaşamındaki her türlü konuya,olaya,başka kişilerle ilgili sorulara en acil,en basit,en temel yönden en hızlı cevabı verebilen,kısa ve hızlı bakımlar yapılması amacıyla kullanılabilen ancak özel sorulara da çok yerinde cevaplar verebilen günlük bakımlarda kullanılan bir açılımdır.

49- 5 KART AÇILIMI

Bu açılım;3 Kart Açılımından bir nebze daha detaylı bilgi içeren kişilerin yaşamındaki her türlü konuya,olaya,başka kişilerle ilgili sorulara en acil,en basit,en temel yönden en hızlı cevabı verebilen,kısa ve hızlı bakımlar yapılması amacıyla kullanılabilen ancak özel sorulara da çok yerinde cevaplar verebilen günlük bakımlarda kullanılan bir açılımdır.

50- 7 KART AÇILIMI

Bu açılım;3 ve 5 Kart Açılımlarından bir nebze daha detaylı bilgi içeren kişilerin yaşamındaki her türlü konuya,olaya,başka kişilerle ilgili sorulara en acil,en basit,en temel yönden en hızlı cevabı verebilen,kısa ve hızlı bakımlar yapılması amacıyla kullanılabilen ancak özel sorulara da çok yerinde cevaplar verebilen günlük bakımlarda kullanılan bir açılımdır.

51- 9 KART AÇILIMI

Bu açılım;3 - 5 ve 7 Kart Açılımlarından bir nebze daha detaylı bilgi içeren kişilerin yaşamındaki her türlü konuya,olaya,başka kişilerle ilgili sorulara en acil,en basit,en temel yönden en hızlı cevabı verebilen,kısa ve hızlı bakımlar yapılması amacıyla kullanılabilen ancak özel sorulara da çok yerinde cevaplar verebilen günlük bakımlarda kullanılan bir açılımdır.

52- 15 KART AÇILIMI

Bu açılım;3 - 5 – 7 ve 9 Kart Açılımlarından bir nebze daha detaylı bilgi içeren kişilerin yaşamındaki her türlü konuya,olaya,başka kişilerle ilgili sorulara en acil,en basit,en temel yönden en hızlı cevabı verebilen,kısa ve hızlı bakımlar yapılması amacıyla kullanılabilen ancak özel sorulara da çok yerinde cevaplar verebilen günlük bakımlarda kullanılan bir açılımdır.

53- 21’li

Bu açılım,herhangi bir soru hakkındaki tüm detayları kısaca gösterip,kilit noktaları gözler önüne sererek,en yakın dönemde ne yaşanacağını izah eder nitelikte olup,haftalık ve aylık bakımlar için,çok önemli ve acil cevaplar alınması gereken sorular için ideal bir açılımdır.

54- Mag Açılımı

Bu açılım,üzerinizde eğer bir ya da bir kaç büyü var ise;bunun etkisinde iseniz,çıkıp çıkmadığınızı,bozulup bozulmadığını,tutup tutmadığını ve bu konu hakkındaki tüm detayları kısaca gösterip,kilit noktaları gözler önüne sererek,en yakın dönemde ne yaşanacağını/yaşandığını izah eder nitelikte olup,bir insana yapılmış büyüler ile ilgili çok önemli ve acil cevaplar alınması gereken sorular için ideal bir açılımdır.

55- Detaylı Analiz Açılımları
Bu açılım,diğer açılımların harici olarak yapılan ve konuyu irdelemek amacıyla yapılan bir açılımdır.
emeğinize sağlık.çok emek vermişssiniz. ben "eski sevgili açılımı" na baktırmak istiyorum. daha doğrusu eski nişanlımla ilgili durumu merak ediyorum. nasıl baktırabilirim bu sitede. siz bakabiliyormusunuz?ben siteye yeni üye oldum.yardımcı olurmusunuz bana lütfen?

handanca merhaba ben de zaman zaman destemle açılımlar yapıyorum başkalarına baktığımda yorumlamak daha kolay oluyor ama kendim için pek yorum yapamıorum.geçen gün "eski sevgilimle tekrar beraber olacak mıyız?" diye sorarak 3kart çektim.çıkan kartlar sırasıyla Assyranta (düz),Adhamdeva (düz),Güneş (ters) olarak açıldı.Yorum yapamıyorum bunlara.Güneş kartının anlamı belli fakat diğer 2 kartın anlamlarının yanında bir de aşk başlığıyla anlamları var.ben aşk anlamına göre mi yorum yapmalıyım yoksa diğer anlamları da yoruma dahil etmeli miyim?

merhaba, ben bilgilerimi özelden atsam bana da kart açar mısınız?

Geri