Deste Katina'nın Aşk Falı *Bilgidir-Bakım yapılmaz*

aslına bakarsan korkulmayacak gibi de değil lakin bazen o kadar kötü şeyler söylüyorki insanı bir korku alıyor. Bir de sık sık bakılmaması gerekiyor en az 15 gün arayla bakılması gerekiyor ki sonuçlar işte o zaman o kadar etkileyici çıkıyor ki denemelisin...

bende inanıyorum. Ama kesin cevap veriyor. O yüzden korkuyorum.

aslına bakarsan korkulmayacak gibi de değil lakin bazen o kadar kötü şeyler söylüyorki insanı bir korku alıyor. Bir de sık sık bakılmaması gerekiyor en az 15 gün arayla bakılması gerekiyor ki sonuçlar işte o zaman o kadar etkileyici çıkıyor ki denemelisin...

aslına bakarsan senin açılımlarına bu kadar inanmamın en büyük sebeplerinden biri de bu fal diyebilirim. çünkü bu fal daha genel bir hayatı anlatıyor ve orada çıkanlarla senin açılımlarına bakınca muhteşem şekilde birbirlerini tamamlıyorlar. senin açılımların o falda havada kalan daha özel soruların yerine oturmasını sağlıyor...

Kısaca bu konuda bence süpersin.... Lütfen bunu iltifat v.s. gibi algılama Handanca ama bizim aile kadar falkolik başka bir aile varmıdır bilmiyorum lakin benim gördüğüm en iyilerden birisin emin olabilirsin...

Sevgilerimle...

handanca bir site de bu faldan 3 kart seçtim.bunların anlamı nedir yorumlarmısın.ingilizce bir siteydi.birinci kartım ring altında bera yzıyordu alyans resmi.
ikinci kartım sımıon üçüncü kartım nile niels yazıyordu.cvp bekliyorum.

sizin falınızda evliliğiniz çıkmış...evliliğinizde bi takım ani gelişmeler yaşayabilirsiniz..bu kötü yönde olabilir fakat ayrılık neticesine varıcak kadar güçlü değil ki kişilerde bunun için mücadele edicek ve evlilik kötü enerjiden kurtulcak
tabi bu mara meimaridinin sitesinden tanıtım amaçlı yapılan 3 kart seçme sistemi..enerjiniz ve gercekten bakan olmadan ne kadar çıkar bilmiyorum ama seçtiğiniz kartlar bu anlama geliyor

hayır kartların günü olan her cuma gecesi kartlara bakılmalı...fakat aynı soruyu yakın bir zamanda birden fazla sormak kartları kızdırabilir..
Deste tarot değildir.tek benzerlikleri kart falları olmalarıdır...destenin enerjisinede söylediklerinede dikkat edilmeli..her soru için 5 dakikada bir bakılmamalı..kişi sorucağı soru hakkında iyice düşünmeli iyisinide kötüsünüde kabullenmelidir ki unutulmucak olan şey...kaderde ne varsa kabuldur...WHATEVER DESTINY BESTOWS

Geri