Deste Katina'nın Aşk Falı *Bilgidir-Bakım yapılmaz*

sevgilimle şuan ayrıyız tekrar barışacakmıyız ileride evlilik olacakmı onunla illgili niyet ettim ben koç o yay burcu lütfen bakarmısınız
34 1
62 2
172 1

mrb benim de falıma bakarmısınız ben özlem yeni üye oldum burayıda karıştırırken buldum çok
zevkli bi sayfa ben çok begendim umarım hep açık olur bende devamlı girerim bu sayfaya
34 1
78 2
172 1 inş dogru yazmışımdır

Arkadaşım bu başlık altında tarot açılımı yok.. Kaldıki site kuralları gereği tarot istediğinde bulunmanız için mesaj sayınızı site genelineki konulara yorum yaparak 30 a çıkartınız..

ben de siparişini verdim destenin - kartların az çok anlamlarını biliyorum, gelince de bütünleşir kıvırırım inşallah bu işi:)

Handan abla, geçen gün internette dolaşırken bir reklam gifi çıktı karşıma.. Katinanın resmiydi bu.. Çok ilgimi çekti.. Tıkladım o linke ingilizce bir site çıktı deste katina aşk falı kartları önüme dizildi.. soruma adapte olup 3 kart çektim.. kartların anlamları ingilizceydi, azçok bildiğim kadar çevirdim.. ama o kadar etkilendim ki anlatamam.. bir an önce o kartlara sahip olma isteği uyandı bende.. kartlardaki resimler de çok etkileyiciydi.. ayrıca çıkan kartlar da sorularıma yanıt verir nitelikteydi.. Tarot bile beni bu kadar çekmemişti kendisine..
Yalnız birşey sormak istiyorum, ben çıkan kartları yorumlamak istedikçe başım ağrımaya başladı.. Bunun nedeni nedir bilmiyorum.. Ama şunu söyleyim, deste katina gerçekten öğrenilmesi gereken bir fal.. Yakın zamanda, işlerimi hallettiğimde kendisine sahip olucam.. :)
Bir de ismi deste katina aşk falı, sadece aşk falına mı bakılabiliyor ?
Ablacım yanıtlarsan sevinirim.. :)

Handan abla, geçen gün internette dolaşırken bir reklam gifi çıktı karşıma.. Katinanın resmiydi bu.. Çok ilgimi çekti.. Tıkladım o linke ingilizce bir site çıktı deste katina aşk falı kartları önüme dizildi.. soruma adapte olup 3 kart çektim.. kartların anlamları ingilizceydi, azçok bildiğim kadar çevirdim.. ama o kadar etkilendim ki anlatamam.. bir an önce o kartlara sahip olma isteği uyandı bende.. kartlardaki resimler de çok etkileyiciydi.. ayrıca çıkan kartlar da sorularıma yanıt verir nitelikteydi.. Tarot bile beni bu kadar çekmemişti kendisine..
Yalnız birşey sormak istiyorum, ben çıkan kartları yorumlamak istedikçe başım ağrımaya başladı.. Bunun nedeni nedir bilmiyorum.. Ama şunu söyleyim, deste katina gerçekten öğrenilmesi gereken bir fal.. Yakın zamanda, işlerimi hallettiğimde kendisine sahip olucam.. :)
Bir de ismi deste katina aşk falı, sadece aşk falına mı bakılabiliyor ?
Ablacım yanıtlarsan sevinirim.. :)

Başağrısı normaldir canım. Empoze olup enerji harcıyorsun çünki.
Deste katina aşk falıdır. Ama aşk dışında başka sorularada cevap alman mümkündür..

Cevabın için teşekkür ederim ablacım..
Sana bir sorum daha olacak umarım yanıtlarsın, çünkü sana çok güvenerek bunu soruyorum ablacım.. :)
Deste katina kartlarında mı, yoksa rider waite tarot kartlarından mı daha iyi ve net bir cevap alıyorsun?
Rider waite kartları aldım.. Yaklaşık 2 hafta oluyor.. Aramızda bir bağ oluştu.. Kartlarımı gün geçtikçe çok seviyorum.. Belkide tarotta yeni olmam dan dolayıdır bilemicem ama bazen sorularıma net cevap alamıyorum.. tıkanıyorum.. :)
Deste katina bakan arkadaşlarım, katinadan daha net cevap alabileceğimi söylediler..
Ennerjiyi çok fazla harcadığını düşünüyorum katinanın.. Tarot kartlarım varken, desteye ihtiyacım yok diyorum.. Sen ne diyorsun? :)

Cevabın için teşekkür ederim ablacım..
Sana bir sorum daha olacak umarım yanıtlarsın, çünkü sana çok güvenerek bunu soruyorum ablacım.. :)
Deste katina kartlarında mı, yoksa rider waite tarot kartlarından mı daha iyi ve net bir cevap alıyorsun?
Rider waite kartları aldım.. Yaklaşık 2 hafta oluyor.. Aramızda bir bağ oluştu.. Kartlarımı gün geçtikçe çok seviyorum.. Belkide tarotta yeni olmam dan dolayıdır bilemicem ama bazen sorularıma net cevap alamıyorum.. tıkanıyorum.. :)
Deste katina bakan arkadaşlarım, katinadan daha net cevap alabileceğimi söylediler..
Ennerjiyi çok fazla harcadığını düşünüyorum katinanın.. Tarot kartlarım varken, desteye ihtiyacım yok diyorum.. Sen ne diyorsun? :)

deste evet enerjinizi alıyor ama size daha net cevaplar veriyor tabiki aynı soruyu gün aşırı sormamak kaydıyla egerki öyle yaparsanız size sinirlenip sizinle dalga gecmeye baslıyor sorunuza göre alakasız cvplar veriyor kafanızı karıstırıyor. askla ilgili sordugunuzda ask anlamına göre degerlendirceksiniz cvbını onun dısında asktan baska herseyide sorabilirsiniz deste size kesinlikle her konuda yardımcı oluyor.

Geri