diane 35 kullanan varmıııı ??

• Konbuyu başlatan melek derya
melek derya

melek derya

Hamiş Melek
diane 35 kullananlar diane 35 diana kullananlar yan etkileri diana
selam kızlar doktora gıtmıstım 1 ay once bana yumurtalıkların tembel dedı ve bana once orgametril verdı 1 hafta kullanıcam daha sonra da 3 gun sonra da diane 35 kullanıcam yan etkılerı neler herkes kılo yapıyo dıyoo yaaa yemesem mı ufff yardım edın melekelrımmm:ruyam::ruyam::ruyam:

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Canım öncelikle çok geçmiş olsun Diane 35 aslında kiloda yapıyor ödemde.Bence sen sağlığını düşün iyleşince kilolarını verirsin.Ayrıca sana bir tavsiyem olucak bende de yumurta tembelliği var her gün fındık ve incir tüket bu ikisi harika bir ikili ve tarçınlı süt iç.Sonucunu görüceksin sağlıcakla kal:))

cadi_91

cadi_91

Yeni Üye
Üye
hayır yoook

melek derya

melek derya

Hamiş Melek
hımmm yanı doktorru bırakım mı yaaa uff ya ama ben kıloma cok takıntılıyım 6 ay dıyo yaa

M

Misafir Melek

Forum Okuru
:)

ben 2 sene boyunca diane 35 kullandım yumurtalıklarımda kist olduğu sebebiyle.ve adet dönemlerim cok düzensiz ve fazla gelmesi nedeniyle.ilk sene iştahım çok açıldı ve 5 10 kilo aldm.ama bi zamandan sonra vücut alışıyor ilaca.ayrıca cildim çok pürüzsüz ve bebek gibi oldu :)ilacı bıraktım 3 ay sonra adet düzensizliğim tekrar başladı ve sivilcelerim arttı.doktorum hormon testi yaptı ve bazı hormonlarımın değerlerinin yüksek çıktığını söyledi.ilacı tekrar kullanmaya başladım bir hafta oluyor.bende kilo dışında hiç bir yan etkisi olmadı..

melek derya

melek derya

Hamiş Melek
uf ıste bnde o kılodan dolayı ıstemıyorum ya madem yararı olmıcak nıe verıyorlar
ufff

M

Misafir Melek

Forum Okuru
slm, 3 ay olmuş ama yine de yazmak istedim.. ben diane35i 6 aydır kullanıyorum ve şu anda 7. aydayım.. doktor ilk 6aydan sonra etkisini gösterir demişti ve öyle de oldu, inanın tüyle ilgili problemim kalmadı, daha doğrusu doktor demişti ki "yumurtalığını değiştiremeyiz ancak yapısını değişitirebiliriz, bu ilaç tüylerini tamamen bitirir demiyorum ama en azından daha geç ve ince çıkmasını sağlar" demişti, gerçekten de öyle oldu, yıllardır sirağda kullanıyorum ama her alışımdan 3-4 gün sonra sanki jiletle almış gibi sert ve yoğun çıkıyodu tüyler, ama şimdi hem zayıf hem geç çıkıyo, adeti de düzenledi o konuda da problemim kalmadı.. kilo konusunda ben kesnlikle 1 kilo bile almadım, bu ilaç iştah açtırdığı için aldırıyomuş ve ben yatmaya yakın tok karnına içtiğim için acıkma filan yaşamadım.. ayrıca bu ilaç tuz yakmıyomuş vücutta ve bu ilaçla birlikte tuzu da kestim yoksa ödeme sebep olurmuş.. poliklinikteki doktor söylemişti bunu da..

B

beril büşra

Yeni Üye
Üye
kızlar selam bende kullanyrm gce yatmadan önce içyrm hafif ödem dışında kilo aldrmıyor bana yan etki yapmadı... tüylenme de azaldı üstelik...

M

misafir miracle

Forum Okuru
yardım

Misafir Melek' Alıntı:
ben 2 sene boyunca diane 35 kullandım yumurtalıklarımda kist olduğu sebebiyle.ve adet dönemlerim cok düzensiz ve fazla gelmesi nedeniyle.ilk sene iştahım çok açıldı ve 5 10 kilo aldm.ama bi zamandan sonra vücut alışıyor ilaca.ayrıca cildim çok pürüzsüz ve bebek gibi oldu :)ilacı bıraktım 3 ay sonra adet düzensizliğim tekrar başladı ve sivilcelerim arttı.doktorum hormon testi yaptı ve bazı hormonlarımın değerlerinin yüksek çıktığını söyledi.ilacı tekrar kullanmaya başladım bir hafta oluyor.bende kilo dışında hiç bir yan etkisi olmadı..
Merhaba sevgili melek diane 35 kullanmaya başladıktan ne kadar süre sonra cildinin düzeldiğini fark ettin ben daha ilk kutunun yarısındayım ama cildimde herhangi bir değişme yok:(( şuan çok üzülüyorum sanki tüm çabalarım boşa gitmiş gibi hissediyorum dr en az 6 ay kullanmam gerektiğini söyledi en azından tedavinin yeni olduğunu düşünüp " sivilce ve aknelerden kurtulacağım bir kaç ay sonra" deyip kendimi avutuyorum ama bakalım zaman ne gösterecek....

L

laura2011

Yeni Üye
Üye
YARDIM....
selam aranızda diane 35 kullanmaya başladıktan itibaren adeti kesilmeye başlayanınız var mı? akşam diane ı içtikten sonra kesilmeye başladı şu an 8. gündeyim hala bişi yok ...doktorum bunun 10 gün içinde adetin başlamassa o zaman problem vardır mutlaka dedi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım hala yardımcı olursanız sevinirim

D

diane 35

Forum Okuru
diane 35

kızlar selam ben diane 35 i 5 ay kadar kullandım son 1 ayını ıcemedım cunku ınanılmaz şişlik ve ödem yaptı cıldım gayet puruzsuz ama suan adetm 1 gun surup bıtıo ve önceden gayet duzenlıydı akne problemı ıcın ıcmıstım bu hapı cok moralım bozluyo doktor 2-3 aya duzelır adetın dedı ama sınr oluyorum neden böyle oluyo bır yerı hallettık bır yerı yıktık yanı :(

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
diane 35

merhaba
ben diane 35'i adetin 1. günü kullanmaya başlamadım, şuan 4. günündeyim, sizce içmeyi bırakmalıyım:((( adet bozukluğu için kullanıyorum :(((

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben bu ilacı adet düzensizliği için kullanıyorum kullanalı 4 ay oldu ayrıca yüzümde de bayağı sivilce vardı %70 ni gecirdi ayrıca bazı arkadaşlarda kilo yapmamıs ama ben yaklasık 6 kilo aldım yeter ki sağlığım düzelsin kilo verilebilir fakat giden sağlık geri gelmez dr 6 ay kullanmamı söylemişti inş. sivilcelerin hepsi geçer

M

mutant

Forum Okuru
arkadaşlar bende 3 aydır kullanıyorum ödem yaptı ayrıca sivilcelerim arttı pco var bendede ama adet düzensizliğine iyi geldi sizde bu hastalıktan kurtulmak istiyorsnz kullann bence

C

cidacida

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar bende yumrutalık kisti var. 15 gün orgametril kullandım 5 cmlik kist 2cm e küçüldü, şimdi 5 ay diane 35 kullanıcam. bir ay kullandım duygusallık dışında bir yan etkisi olmadı. doktora göğüslerimin büyümesi için de hormon hapı istediğmi söyledim ve doktor bu ilacın etkili olacagını söyledi. bir ayda hafif bir dolgunluk oldu ama ben kesin bir sonuc istiyorum. kullanan ve göğüslerinde ciddi anlamda büyüme olan var mı yoksa sizce ilacı değiştirmek için doktora mı gitsem??

K

Kayıtsız Üyenur

Forum Okuru
ben tam tamına 6 senedir kullanıyorum bu ilacı. we hiç bir zararı dokunmadı bana. aksine faydası çok. hem cildi kısa sürede pürüssüzleştiriyo hem kanamalarını azaltıp kansızlık oluşmaması için kan dışında içimizde nekadar işe yaramaz iltihap we kurumuş parçalar warsa dşarı atıyo. ayrıca gece yatmadan önce içerseniz kilo falan asla aldırmıyo. en sewdiğim özelliği ise göğüslerimi ideal boyda şişirmesi. yani etkisini fazlasıyla gösterdi bende. doktorlar ise 3 aydan fazla kullanmanın felç etkisi yaratabileceğini söylüyo... yani mecburen braktım çünkü uzun süredir kendi isteğimle içiyoooordum ben. en son bu geçtiğimiz bir ay boyunca hiç durmadan sebepsiz kanamalarm oldu diye korkup braktım ilaçtan olduğunu düşünmüyorum aslında ama doktorum 6 senedir içtiğimi öğrenince kızdı adeta... tamamen kişiye göre değişiyor etkisi arkadaşlar. herşeyde olduğu gibi ama bence kullanmayn derim risk almayı istemiyorsanız tabikii..

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bende kullanıyorum ben kullanmaya baslamadan once70kıloydum 3aydır kullanıyorum suan 60kıloyum ıstah acıyorevet ama onu dengelemeklazım

B

ben işte

Forum Okuru
slm bende ilk kutudayım sana ne zaman sonra etkisini göstermişti acaba.çok olmuş ama...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba arkadaşlar ben 5 yıllık evliyim bi tane oğlum var emzirmem bittikten sonra yasmin doğum kontrol hapını 3 sene kullandım 1 sene oldu bıraktım ama adetlerim çok düzensiz bebek ıstıyorum ama hamile kalamıyorum lütein hormonum çok yüksek o yüzden kalamadımı söylüyo doktor 5 aydır diana 35 kullanıyorum hiç fayda etmedi bana bi ay düzgünse öteki ay bozuk adetim aranızda benim gibi olanlar varmı ne olur yazın bana kiloda aldırdı bana ne yapsam veremıyorum ama hamile kalmayı çok ıstıyorum allahın ıznıyle

Z

zeynep19

Forum Okuru
merhaba.
doktorum da bana diane 35 verdi adet düzenlemesi için. adetim biteli 1 hafta oluyor ilk kez başlayacağım bu ilaca adetimin tekrar başlayıp bitmesini mi bekemeliyim yoksa hemen başayabiir miyim bilgisi olan var mı ?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba
ben de doktor reçetesiyle kullanmaya başlayacağım ancak sigara içiyorum.doktorum bu ilacı yazarken sigara kullanıyor musun diye sormadı ancak internetten araştırdım sigara ile kullanımda çok ciddi etkileri olduğu yazıyor.aranızda sigara kullanıp da bu ilacı içen var mı?

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
K Hastalıklar ve Tedavileri 0