diane 35 kullanan varmıııı ??

merhaba ben gusellık uzmanıyım bu ılacı bılıyorum cıldımde sıkıntı yok ama kıstım vasrdı kıst ıcın kullandım ve gercekten tuylerımde cok azalma oldu sankı lazer yaptım oyle dusunun sabırla devam edın cılde cok faydası var kılolar verılır kılo yapmıo aksam tok karna alın tuzu kesın odemı artırır odem ıcınde maydonoz suyu tuketın kaynatın ııcn yada herbelife da aloa var ondan alın ıcın bol bol atıyor temızlıyor bu aloayı bızden temın edebılırsınız

mrb arkadaşlar bende bu ilaca bugün başladım polikistikover sendromum var normalde 2 yıl yasmin 2 yıl yaz kullandım 5 ay ara verdim doktorum değişmek zorunda kaldı bende ilgilenemedim. şimdi bu ilacı kullanıyorum. bugün ilk hapımı aldım ve akşam eşimle ilişkiye girdik ama ben hamile kalmak istemiyorum. bi sitede okudum acil kullanım için doğum kontrol hapını 4 tablet içip tekrar 12 saat sonra bi 4 tablet daha için diyorlar. ilk 4 tabletimi içtim çok korkuyorum hamile kalmaya hazır değilim. sizce kalır mıyım?

Arkadaslar mrb diane 35 ben 3ay kullandim doktor 6 aylik verdi ama 3 ayda kanimi pihtilastirdi damarlari tiladi akcigerime emboli atti 1 hafta kan pihtisi kustum bir ay yuruyemedim hayati riskim felc kalma riskim vardi suan toplardamar yetmezligi cekiyorum odem topluyor vucudum lutfen kan pihtilastirmayan ilaclari tercih edin kime ne yapacagi belli olmuyo bu ilac hepinize gecmis olsun diane 35 haberlerinide okuyun lutfen

merhaba kızlar bende polikistik ove r varmış diane hapını kullanmaya başladım benm sebebimden kullanan var mı bu hapı? adet ne zaman geliyor

Geri