diane 35 kullanan varmıııı ??

melek derya

Hamiş Melek
diane 35 kullanan varmıııı ??

Diane 35 kullananlar diane 35 diana kullananlar yan etkileri diana

selam kızlar doktora gıtmıstım 1 ay once bana yumurtalıkların tembel dedı ve bana once orgametril verdı 1 hafta kullanıcam daha sonra da 3 gun sonra da diane 35 kullanıcam yan etkılerı neler herkes kılo yapıyo dıyoo yaaa yemesem mı ufff yardım edın melekelrımmm

Şimdi bana diane 35 kullanan kadınların yorumları lazım nasıl iyi mi kimisi kilo yapıyo diyo kimisi cildi güzelleştiriyor diyor kullanayım mı doktor verdi ne diyorsunuz kızlar ?

diane 35 kullananlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım öncelikle çok geçmiş olsun Diane 35 aslında kiloda yapıyor ödemde. Bence sen sağlığını düşün iyleşince kilolarını verirsin.Ayrıca sana bir tavsiyem olucak bende de yumurta tembelliği var her gün fındık ve incir tüket bu ikisi harika bir ikili ve tarçınlı süt iç. Sonucunu görüceksin sağlıcakla kal:))

:)

ben 2 sene boyunca diane 35 kullandım yumurtalıklarımda kist olduğu sebebiyle.ve adet dönemlerim cok düzensiz ve fazla gelmesi nedeniyle.ilk sene iştahım çok açıldı ve 5 10 kilo aldm.ama bi zamandan sonra vücut alışıyor ilaca.ayrıca cildim çok pürüzsüz ve bebek gibi oldu :)ilacı bıraktım 3 ay sonra adet düzensizliğim tekrar başladı ve sivilcelerim arttı.doktorum hormon testi yaptı ve bazı hormonlarımın değerlerinin yüksek çıktığını söyledi.ilacı tekrar kullanmaya başladım bir hafta oluyor.bende kilo dışında hiç bir yan etkisi olmadı..

slm, 3 ay olmuş ama yine de yazmak istedim.. ben diane35i 6 aydır kullanıyorum ve şu anda 7. aydayım.. doktor ilk 6aydan sonra etkisini gösterir demişti ve öyle de oldu, inanın tüyle ilgili problemim kalmadı, daha doğrusu doktor demişti ki "yumurtalığını değiştiremeyiz ancak yapısını değişitirebiliriz, bu ilaç tüylerini tamamen bitirir demiyorum ama en azından daha geç ve ince çıkmasını sağlar" demişti, gerçekten de öyle oldu, yıllardır sirağda kullanıyorum ama her alışımdan 3-4 gün sonra sanki jiletle almış gibi sert ve yoğun çıkıyodu tüyler, ama şimdi hem zayıf hem geç çıkıyo, adeti de düzenledi o konuda da problemim kalmadı.. kilo konusunda ben kesnlikle 1 kilo bile almadım, bu ilaç iştah açtırdığı için aldırıyomuş ve ben yatmaya yakın tok karnına içtiğim için acıkma filan yaşamadım.. ayrıca bu ilaç tuz yakmıyomuş vücutta ve bu ilaçla birlikte tuzu da kestim yoksa ödeme sebep olurmuş.. poliklinikteki doktor söylemişti bunu da..

yardım

ben 2 sene boyunca diane 35 kullandım yumurtalıklarımda kist olduğu sebebiyle.ve adet dönemlerim cok düzensiz ve fazla gelmesi nedeniyle.ilk sene iştahım çok açıldı ve 5 10 kilo aldm.ama bi zamandan sonra vücut alışıyor ilaca.ayrıca cildim çok pürüzsüz ve bebek gibi oldu :)ilacı bıraktım 3 ay sonra adet düzensizliğim tekrar başladı ve sivilcelerim arttı.doktorum hormon testi yaptı ve bazı hormonlarımın değerlerinin yüksek çıktığını söyledi.ilacı tekrar kullanmaya başladım bir hafta oluyor.bende kilo dışında hiç bir yan etkisi olmadı..

Merhaba sevgili melek diane 35 kullanmaya başladıktan ne kadar süre sonra cildinin düzeldiğini fark ettin ben daha ilk kutunun yarısındayım ama cildimde herhangi bir değişme yok:(( şuan çok üzülüyorum sanki tüm çabalarım boşa gitmiş gibi hissediyorum dr en az 6 ay kullanmam gerektiğini söyledi en azından tedavinin yeni olduğunu düşünüp " sivilce ve aknelerden kurtulacağım bir kaç ay sonra" deyip kendimi avutuyorum ama bakalım zaman ne gösterecek....

YARDIM....
selam aranızda diane 35 kullanmaya başladıktan itibaren adeti kesilmeye başlayanınız var mı? akşam diane ı içtikten sonra kesilmeye başladı şu an 8. gündeyim hala bişi yok ...doktorum bunun 10 gün içinde adetin başlamassa o zaman problem vardır mutlaka dedi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım hala yardımcı olursanız sevinirim

Geri