diane 35 kullanan varmıııı ??

merhaba
ben de doktor reçetesiyle kullanmaya başlayacağım ancak sigara içiyorum.doktorum bu ilacı yazarken sigara kullanıyor musun diye sormadı ancak internetten araştırdım sigara ile kullanımda çok ciddi etkileri olduğu yazıyor.aranızda sigara kullanıp da bu ilacı içen var mı?

arkadaşlar bende adet düzensizliği sorunuyla içiyorum o hapı suan 4. ayım 6 ay kullan dedi doktor adetim 4 ay bounca olmamıştı hiç ve doktor yumurtalıklarında bır sorun yok horman testlerındede dedi suan bıraz daha duzene gırmeye basladı bende kılo yapmadı ılk zamanlar halsızlık cok yaptı uykum gelıyodu durmadan ama alıştıktan sonra kesildi

ben hiç adet kanaması görmedim 20 yaşındayım birçok doktora gittim bir doktor sürekli diane 35 kulanıcaksın dedi 1seneden fazla içtim artık sıkıldım bıraktım sizce ne yapmalıyım 5aydır içmiyorum ve hiç olmadım

diana 35 i 4 kutu kullandım bacagımda damar tıkanıklıgına sebep oldu 3 aydır (80 tane) igne yedim ve hayat boyu kalıcı hasar vermiş bacagıma ve sadece tedavyle bastırıldıgını zaman zaman tekrarlayacagını söyledi kalp damar cerrahı
bana diana 35 i endokrin vermişti

arkadaşlar bende polikistik over hastasıyım ve 1 yıl boyunca kullandım bu ilacı. ilk zamanlar tüylenmemde gerçekten azalma oldu 3 ayda bir oldğum adetlerim düzene girdi sivilciler geçti taaa ki 4-5 ay geçene kadar ve sonra tüylenmeler tekrar deva edior.Adetlerim düzenli. ve 3 ay önce karın ağrılarımdan duramıordum sebebi safra kesemde oluşan taşlar. yaklaşık 15-20 tane taş varmış neden oluyo acaba diye araştırırken doğum kontrol haplarının bu taşlara sebep olableceğni gördm internette bir ay önce ameliuyat oldum ve ilacı bıraktım.ayrıca safra kesesindeki taş tamamen canlı bomba etkisi gösteriormuş ameliyattan başka çözümüde yok ve düşmesi halnde sarılıktan tutun kansere kadar her şeye yol açıormuş.ırsi oldğnu sölediler ama hiç yakından uzaktan akrabamda bu hastalık yokbunu kullandığım diane 35 ilacından oldğnu dşnüorum.kilo alma konusuna gelnce ilk zamanlar iştahımın açıkldğnı hssetmiştim ama çok kısa bir zaman sürdü ve aksine kilo bile verdm yani belli olmuypo herkeste farklı etkiler yapabilio ilaçlar.

Heralde kullanırken adetin kesilecek.21 gün kullandıktan sınra 7 gün bırakacaksın.o sıra adet görürsün

gecmis olsun, kisa süre kullanirsan kilo almiyorsun genelde 6-12 Aydan sonra kilo almaya basliyorsun oda vucutun su topladigindan. Ben valette kullanmistim 3 sene. herkes valetteden cok kilo aliniyor demisti ben o zamanlar 47 kiloydum. ilk bir yil hic kilo almadim, ondan sonra 11 kilo birden aldim. Ve sonunda o hapi biraktim. Herkesin bünyesine göre deyisiyor.
Bence dene derim birakinca zaten geri veriyorsun. Kilo almaya basladiginda, birakirsin olur biter...

yaa millet bende cok sancı oluyodu hastanelık falan oluyodum bi kaç gün öncede doktor bu ılacı verdı. ilaç hakkında arastırma yapıyım dedım pışman oldum. baska sayfalarda okudum kanser rıskı falan varmıs bunula ılgılı bı bılgısı olan varmı ?

üzülmeyek fayda degl

slm arkADASLAR DIANA 35 ı bende kullanıom ama hastalanmam ıcın bnm de yunurtalıgımda sorun var onu büyütmeye calısıyoruz o kadar bitkin mutsuzum kı anlatamam bu ılacı doktorumun vermesının nedenı rahım fılmı cekılmem ıcın benm ıcın dua edın lutfen Allah hepımıze şafii ismiyle sifa versın:(

diane 35

bende 6 ay kullandım ve hiçbir yan etkisini görmedim.doktora danışmıştım o da öyle birşey olmayacağını söylemişti.

Geri