diğer yarım gidiyor...

MeLOo

Daimi Üye
Üye
diğer yarım gidiyor...
oofff off!!!! kalbime bir ağırlık geldi çöktü sanki be günlük :uhu: 26 sındaydı 22 sine kadar düştü 9 gün kaldı senle geçirebileceğim sadece 9 kısa gün sonra göndericem seni:( güya hazırlamıştım kendimi gidiceğine... biliyorum ilk sınavımız olmıcak aslında bu bizim. Biliyorum evet sabretmeyi öğrenmiştim ben, sonucunu düşünerek acılara katlanmayı... bu da bi ameliyat benim için öyle düşünmeye karar verdim :) ilkinde nasıl sabrettiysem gene sabrederim sonucunda sana bidaha ayrılmayacasına kavuşmak varsa hele de...

bişi daha günlük almaya karar verdim o gittikden sonra içimden geçenleri yazıp geldiğinde ona vericem :)

[video=youtube;9kHZ10Wn2Rc]

İlk değilsen bile 'SON' kalacaksın
Aldığım Her Nefes gibi içime Dolacaksın
Belki benimle Belkide Bensiz Kalıp ağlayacaksın
Ama Gün gelecek SONSUZA KADAR Yanımda Olacaksın...

Yana yana Canım sana Geliyorum
Herşeyimle bak senin Oluyorum
AŞIĞIM ADIM GİBİ BİLİYORUM
Ele İnat....
Sonunu Bile Bile Sana Deli Oldum Ah
İçime Sine Sine Kollarına Geldim Bak
Kıskanan Olur Sen Onları bırak
Ele inat....

Tatlııım hepimiz asker ediciiizz erkek arkadaşlarımızı ama bize düşen onları sabırla beklemek çok zor farkındayım.... vatani görev yapacak birşey yok :(:(

biliyorum enceyim biliyorum zaten onun yanında olabildiğince gülüyorum ediyorum kalbimde bi ağırlıkla geziyorum ama elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum işte... gözlerim dolup durmasa olmadık zamanda bide... sonucunu düşünüp dayanmaya çalışıyorum işte :)

allah kavuştursun canım hayrlısı ile kavuşursunuz inş .Bu arada bilmem forumda varmı ama hamişler gibi asker yolu bekleyenler bölümüde olsa asker yolu bekleyen çoğalıyo orda dertlerini sıkıntılarını paylaşırlardı.

ooofff offff şimdi arka sokağımızda yapılan asker eğlencesinin sesleri geliyo :uhu: şimdiye kadar sanki daha varmış gibi geliyodu ama müzik sesinin nedenini öğrendiğim an kötü oldum gene ya :uhu:

Seninle yaşlanmak istiyorum.Seneler geçsin,sen beni bil,ben seni bileyım istiyorum.Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp anlatalım.Yaşayalım kı, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız.Paylaşmalı ve beraber sıkılma...lıyız.Öyle ki, yalnız sıkılmak sıkmalı bizi.Yaşayalım ki, paramız olunca sevinelim.Güzel günlerimizi, evimizde, bır şişe şarap ve pijamalarımızla kutlamalıyız. Ya da bazen dostlarla ucuz biralar içerek... Böylece yaşamalıyız işte.Sonra çocuğumuz olmalı, düşünsene, senin ve benim olan bir canlı.Geceleri ağladıkça sırayla susturmalıyız. Hava soğukken birbirimize sıkıca sarılıp yatmalıyız. Zaman su gibi akıp giderken, herşey yaşanmış bir hayatımız olmalı. Herşeye rağmen hiç bıkmamalıyız birbirimizden. Mutlu da olsa, kötü de olsa, yaşadığımız günler bizim günlerimiz olmalı. Saçlara düşünce aklar ya da gidince aklar, çocukları güvence altına alıp gitmeli bu şehırden. Kavgasız, her sabah gürültüyle uyanılmayan, sessiz bir yere gitmeliyiz.Eve gelip, benden kahve istemelisin.Çocuklar gelmeli zıyaretimize, geçmışteki hareketli günlerimizi anımsamalıyız... Öyle sevmelisin ki beni, bu yazdıklarım korkutmamalı seni. Tebessümler açtırmalı yüzünde. Bir gün bu hayatı bırakıp giderken, sadece mutluluk olmalı yüzümüzde, birbirimizi sevmenin gururu olmalı . ( C.Y.)

son yaşadıklarımızdan sonra iyice anladım ki biz kopamayız seni çoook seviyorummm

Geri