Dikkat dikkat!!!Hediyeler buraya!!!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Dikkat dikkat!!!Hediyeler buraya!!!!
Kimse size hediye vermedi mi? Eşiniz yada sevgiliniz sizi özel günlerde hatırlayıp hediye almadı.

Mesela ben eşimden şikayetçiyim kardeşim.Almıyor hediye almayı bırak hatırlamıyor bile.

Biz kadınlar ilgi isteriz, hatırlanmak isteriz,hediye isteriz.

Artık üzülmek yok!!!Buyrun hediyeler verelim birbirimize sevindirelim birbirimizi.Madem onlar almıyor hatırlamıyor; biz yapalım.

İlla özel bir gün olmasına gerek yok canınız mı sıkıldı söleyin verelim bir hediye sevinelim.Ya da verelim hediyeleri sevindirelim.Eee ne duruyorsunuz e buyrunn....

önce ben başlıyorum ve sitedeki tüm meleklere bu doğasal güzellikleri veriyorum

guller-1052.jpg

sitede kime ne hediye etmek istiyorsanız buyrun burdan verin maksat gönüller hoş olsun:):):)

Cevap: Dikkat dikkat!!!Hediyeler buraya!!!!

Ben de farklı bir yorum dile getirmek istiyorum şuna ne demeli sevgilim bana doğum günümde tek taş alacağını söylüyor e yuhh yanii madem alacaksın bana neden söylüyorsun be adam alda sürpriz olsun! sen bana öyle bişey dersen bende istemem derim tabii kide :uhu:

X24.jpg

ah canım o almasın ben alıyorum al canım gülegüle tak kuzumm:)

Ben de farklı bir yorum dile getirmek istiyorum şuna ne demeli sevgilim bana doğum günümde tek taş alacağını söylüyor e yuhh yanii madem alacaksın bana neden söylüyorsun be adam alda sürpriz olsun! sen bana öyle bişey dersen bende istemem derim tabii kide :uhu:

Kesinlikle katılıyorum, birşeyi yürekten gelerek yapın ve sürprizini bozmayın değil mi ama...

Emin değilseniz karşınızdaki kadının ne istediğinden bari biraz ağız aramasını bilin, biz zaten mutlaka gösteririz beğenilerimizi, sevdiklerimizi. Bizi dinlemeyi bilirseniz çok şeyler duyabilirsiniz, aslında çok şeyler söyleriz biz. :)

Aslında pırlantalara gerek de yok, içinizden geldiğini hissetsek o da yeter bize, işin maddi boyutuna bakmaz zaten sevgi, yüreğinizden geçeni arar, kalbinizden taşana bakar...

Bazen sözlerle anlatılmaz beklentiler, bazen sözlerin çok ötesine geçer... Sevgiyle yapıldıktan sonra her güzel hareket hediyedir zaten sevilene, takdir etmeyi bilene. Biz takdir etmeyi severiz, yeter ki yüreğinizden gelsin gelenler...

Bunlar da benim zihnimden geçenler:)

Konu için çook teşekkürler...

:puha: kızım zaten onlarda istemesinler diye öle yapıyolar napıcaksınız hemen işe beğenmeyle başlıycaksınız kii ... bende meleklere beyaz gül veriyorum tutkumdur benim beyaz gül:)

beyaz_gul_resimleri_06_1_.jpg

ayrıca çok sevdiğim gümüş yüzük herkese gitsin siyah taşlı hemde..:D:D

R20902.jpg

Kesinlikle katılıyorum, birşeyi yürekten gelerek yapın ve sürprizini bozmayın değil mi ama...

Emin değilseniz karşınızdaki kadının ne istediğinden bari biraz ağız aramasını bilin, biz zaten mutlaka gösteririz beğenilerimizi, sevdiklerimizi. Bizi dinlemeyi bilirseniz çok şeyler duyabilirsiniz, aslında çok şeyler söyleriz biz. :)

Aslında pırlantalara gerek de yok, içinizden geldiğini hissetsek o da yeter bize, işin maddi boyutuna bakmaz zaten sevgi, yüreğinizden geçeni arar, kalbinizden taşana bakar...

Bazen sözlerle anlatılmaz beklentiler, bazen sözlerin çok ötesine geçer... Sevgiyle yapıldıktan sonra her güzel hareket hediyedir zaten sevilene, takdir etmeyi bilene. Biz takdir etmeyi severiz, yeter ki yüreğinizden gelsin gelenler...

Bunlar da benim zihnimden geçenler:)

Konu için çook teşekkürler...

öncelikler ben teşekkür ederim adminim.Güzel düşünceleriniz için.Aslında ''gönül muhabbet ister kahve bahane'' derler ya işte o hesap bizim ki.Birşey almalarına gerek yok ama hatırlanmak çok güzel ya.İlk okul arkadaşının doğum gününü hatırlayan adam kendisi eşim olur bizim evlilik yıl dönümümüzü bana soruyor.Oğlan ne zaman doğdu diyor.Eh ne diyim daha.Çok mu şey istiyorum ben sadece hatırlanmak...

Teşekkürler güzel yorumlarınız ve hediyeleriniz için melekler.

Geri