Diş teli taktırmayı düşünenler buraya

BEN YENİ TEL TAKTIRDIM AMA HİÇ BİŞEY İÇMİYORUM SADECE İÇTİM MEYVESUYU SİZE TAVSİYEM NE ÇAY İÇİN NE BAŞKABİŞEY TELLERİNİZE ÇOK DİKKAT EDİN

ÜZGÜNÜM AMA TAKILAN BÜTÜN TELLER 1.5 İLE3 SENE ARASINDA BENDE YENİ TEL TAKTIRDIM DOKTOR BANA 2 SENE SÜRECEK DEDİ

BAK CNM BENDE DAMAK TAKDIM AMA HİÇ AĞRISI OLMUODU ŞİMDİ TEL TAKILDI DOKTOR 2 YADA10 GÜN ARASINDA DİŞLERİNDE DEİŞİKLİK OLACAĞI İÇİN AĞRI YAPAR DEDİ YANİ KORKULACACK BİŞEY YOK SADECE YANAKLARINDA BİRAZ KÜÇÜK YARALAR OLUOR

SANA NE DİYİM BİLMİYORUM ZATEN BENDE YENİ TEL TAKTIRDIM AĞRISI OLUO AMA ÇOK DEİL DOKTOR 1 HAFTA YEMEEK YEMNDE ZORLUK ÇEKERSİN DEDİ AMA BEN ÇEKMEDİM AMA ÇOK DİKAT ETEN LAZIM YANİ ÇOK ÖZEN GÖSTERMEN LAZIM

BEN DE YENİ TEL TAKTIRDIM SANA TAVSİYEM ASLA ÇAY İÇME SADECE AYRAN MEYVESUYU İÇ ALLAH KOALAYLIK VERSİN

bende bugün tel takdırdm arkadaşlar. ön üst iki dişim hafif çarpık diye. ama dişlerimin arasında boşluk yok ve telin iyice sıkmasından korkuyorum? acaba bu korkum yersiz mi aydınlatırsanız sevinirim

biraz uzun bir surec asama asama takiliyor.emeginizin bosa gitmemesi icin dikkatliolmalisiniz.bakim cokonemli fircalamaya maksimum onem veriliyor tartar olusumu durumunda herseye bastan donulebiliyo.oglum sert seyler yemekte israr ettigi icin kirdi,1 seneye yekin gitgeller bosa gitti.sokul du ve tum prosedur yeniden basladi.aralarinda kalabilmecek artiklarin da enfeksiyon riski var fircalamanin yani sira gargarayida tavsiye ederim.nacisane paylasmak isedim kolay gelsin

merhaba bende diş teli taktırmak zorundayım fakat yer konusunda cok sıkıntı içindeyim siz nerde yaptırmıştınız acaba bilgi verirseniz sevinirim.

Geri