Diyet arkadaşı arıyorum :)

crazyseni_

Yeni Üye
Üye
Diyet arkadaşı arıyorum :)
selam ben zayıflamak için arkadaş arıyorummm :grouphug: kilom :85 uygulayacağım diet:
Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi)
1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta
2 dilim ekmek (kepekli ekmek ya da çavdar ekmeği olabilir)
Bolca maydanoz, roka, dereotu, tere
3-4 zeytin
Şekersiz çay

Ara ( Saat 10.00 gibi)
1 çay bardağı süt (istenirse süt yerine yoğurt da tercih edilebilir. Sütün içine azıcık kahve koyarsanız içerdiği kafein nedeniyle metabolizmanın hızlanmasına etkisi olacağını söyledi)

Öğle
Izgara et (Sabah yumurta yenmediyse yumurta da olabilir)
1-2 dilim ekmek
Bol salata
1 bardak ayran

İkindi
1 bardak yoğurt
2 kaşık yulaf
1 meyve (Öğle yemeğinde doymadıysanız meyveyi öğle yemeğinin ardından da yiyebilirsiniz)

Akşam
1 kase çorba
4-5 kaşık zeytinyağlı yemek
1 kase yoğurt
1 meyve

Beraberinde en az 8 bardak su içilmesi öneriliyor, hatta 12 bardak içilebilirse çok çok daha iyi.

Egzersizle desteklenmeli.

bende dıyetteyım crazy

bne 68 kıloyum 63 oluyum yeret yukardakı tarıf fasarya bence en guzel beslenme az yıycen ekmegı hayatından cıkarıcan gobuse strec fılmı sarıp kosucan erıtıyo resmen ,gunluk lımonlu su ıcııcen sekresız tabı şekerı kesıcen caydan ebn kestım acayıp guzel cay svedalısı oldum alıstım artık bıde saat 6 sonra yemek ytemıycen ben bunları yapıyorum haa sabhlşarıda ac karnına ılık su ıcıyorum hatta azıcık sıcak olunca yaglar erıyıp gıdıyo
nefsını tutucan abur cubur yemıycen ben bu ara oyleyım benım tek derdım kola ıcemıyorum yaa öluyorum abur cuburu cok sveıyorum mecbur yemmeye calsııyorum yesemde azıcık ucundan kırplatıyom :D:D

selam crazy ve mavi kelebek. bende diyetteyim. geçtiğimiz cuma 71,9 çıktım. bakalım bu cuma ne çıkacağım. ben karatay diyeti yapıyorum. burada kg larımızı paylaşalım motive olalım...

yaş kaç kızlar, evli misiniz, çocuk var mı?
ben 32, 2,5 yıldır evliyim. çocuk yok henüz.
18 yaşındayım okuyorum evli değilim :D

- - - Updated - - -

selam crazy ve mavi kelebek. bende diyetteyim. geçtiğimiz cuma 71,9 çıktım. bakalım bu cuma ne çıkacağım. ben karatay diyeti yapıyorum. burada kg larımızı paylaşalım motive olalım...

evet süper olur <3

- - - Updated - - -

bende dıyetteyım crazy

bne 68 kıloyum 63 oluyum yeret yukardakı tarıf fasarya bence en guzel beslenme az yıycen ekmegı hayatından cıkarıcan gobuse strec fılmı sarıp kosucan erıtıyo resmen ,gunluk lımonlu su ıcııcen sekresız tabı şekerı kesıcen caydan ebn kestım acayıp guzel cay svedalısı oldum alıstım artık bıde saat 6 sonra yemek ytemıycen ben bunları yapıyorum haa sabhlşarıda ac karnına ılık su ıcıyorum hatta azıcık sıcak olunca yaglar erıyıp gıdıyo
nefsını tutucan abur cubur yemıycen ben bu ara oyleyım benım tek derdım kola ıcemıyorum yaa öluyorum abur cuburu cok sveıyorum mecbur yemmeye calsııyorum yesemde azıcık ucundan kırplatıyom :D:D

göz hakkı :D

Merhabalar. Egzersizlerle desteklenirken egzersiz yapılacak saate göre beslenme çok önemli. Başlarda diyet ile spor birlikte beni oldukça zorladı. Antrenman sırasında baş dönmeleri, halsizlik gibi problemlerle karşılaştım. Enerji protein içeriği yüksek yiyeceklerle bu sorunu kapadığımı düşünüyorum. Antrenmanlarımı genelde ikindiden sonra yapıyorum ve salata öğünlerime mutlaka ton balığı veya haşlanmış tavuk ekliyorum. Bence sabahları da light süt ile birlikte yulaf tüketilebilir. Lif açısından yüksek değerli olduğu için antrenman esnasında zorlanmamızı engeller.

Ama özellikle zorlandığım konu akşam. Antrenmandan sonra inanılmaz derecede acıkıyorum ve bu açlığımı kapatmak çok zor oluyor. Şeker isteği konusunu meyve ile bastırıyorum ama tatmin hissetmiyorum kendimi. Antrenman programımı değiştirip beklide yürüyüş zamanımı arttırarak bunun üstesinden gelirim diye düşünüyorum.

Geri