doğadan dokuzlu çay kullanan varmı

melekannesi

Aktif Üye
Üye
doğadan dokuzlu çay kullanan varmı
kızlar selam daha önce farklı markaların bitkisel zayıflama çaylarını alıp kullandım ama çok fazla bir faydasını görememiştim. Bugün alışveriş yaparken reyonda doğadan dokuzlu çayı gördüm aslında daha önce duymuştum ama hiç alıp kullanmamıştım içinde oldukça güzel bitkiler var almamda büyük etken oldu bakın şunlar ve faydaları hatta biraz araştırma da yaptım bitkilerin faydaları ile ilgili

Cinnema Şekerin yağa dönüşmesini engeller
Mate çayı İştah kapatır
Funda yaprağı Yağları enerjiye çevirir
Yeşil çay Vücuttan toksinleri atar
Biberiye Yağları yakar
Sinirli ot Kanı, akciğeri ve mideyi temizler
Bilye kekik Sindirim sistemini hızlandırır
Çoban çökerten Vücut enerjisini artırır
Barut ağacı Bağırsakları çalıştırır

Bende çok fazla ödem oluyor buda beni kilolu gösteriyor bağırsaklarımda çok tembel lavaboya bazen günlerce çıkmadığım zamanlar oluyor aranızda bu dokuzlu çayı kullanıp memnun kalan varmı merak ettim varsa yorumlarınızı alabilirbiyim ilk çayımı az önce içtim çok sert bir çay değil yumuşak içimi var normalde bitki çaylarıyla aram iyi değil ama bunu keyifli içtim umarım işe yarar

Bi ara bende Carrefoursa dan alıp kullanmıştım ama bu kadar etkisini bilmiyordum. Yani genelde algı operasyonu ile reklamlar çıkıyor ister istemez alışverişte sepete atıyon kullanıyor....

kızlar selam daha önce farklı markaların bitkisel zayıflama çaylarını alıp kullandım ama çok fazla bir faydasını görememiştim. Bugün alışveriş yaparken reyonda doğadan dokuzlu çayı gördüm aslında daha önce duymuştum ama hiç alıp kullanmamıştım içinde oldukça güzel bitkiler var almamda büyük etken oldu bakın şunlar ve faydaları hatta biraz araştırma da yaptım bitkilerin faydaları ile ilgili

Cinnema Şekerin yağa dönüşmesini engeller
Mate çayı İştah kapatır
Funda yaprağı Yağları enerjiye çevirir
Yeşil çay Vücuttan toksinleri atar
Biberiye Yağları yakar
Sinirli ot Kanı, akciğeri ve mideyi temizler
Bilye kekik Sindirim sistemini hızlandırır
Çoban çökerten Vücut enerjisini artırır
Barut ağacı Bağırsakları çalıştırır

Bende çok fazla ödem oluyor buda beni kilolu gösteriyor bağırsaklarımda çok tembel lavaboya bazen günlerce çıkmadığım zamanlar oluyor aranızda bu dokuzlu çayı kullanıp memnun kalan varmı merak ettim varsa yorumlarınızı alabilirbiyim ilk çayımı az önce içtim çok sert bir çay değil yumuşak içimi var normalde bitki çaylarıyla aram iyi değil ama bunu keyifli içtim umarım işe yarar

ben kabızım içiyorum gaz problemim ve kabızlık geçti tavsiye ederim

ya sanki bana çok fazla etki etmedi gibi geliyor bu dokuzlu çay bendede kabızlık problemi var özellikle onun için aldım ama bazı kullanıcı yorumlarına baktığımda bağırsak çalıştırıyormuş bende tık yok günde iki kere içiyorum acaba içtiğim bardak sayısımı az anlamadımki ki

Geri