Dogru söyle cok bilmis ol !!!!

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Dogru söyle cok bilmis ol !!!!
Az once cocuk araba koltuguyla igili bi yazi okudum ve bununla ilgili yasadigim bi aniyi size anlatcam.

Ben avusturya da yasiyorum. Burada cocuklari koltuksuz arabaya bindirmek imkansiz yasak affi yok. Affi olsa bile cocugunu dusunen her anne baba koltuk kulllanmali !! Türkiye ye gitigimizde de koltuk koyduk oradaki arabamiza ve bir yere misafirlige gittik. Bizi savustururlarken kizim annee baglasana beniiiii diye bagirdi ve onu bagladim ev sahipleriyle vedalasmadan. Ev sahibi hatun ve kocasi "neden bagliyosunki cocugu nasil alistirmissiniz yazik " dediler neyse dedim sustum bsy demedim. Daha sonra da "amaaan baglamayin oyle cocugu polis bsy demezki" dediller. Bende " polis ceza yazacak diye degi cocugumu dusundugum icin o koltuga otutturuyorum " dedim ve ben cok bilmis oldum iyimi. Onlarin o geri kafali fikirlerini önemsemedigim ve dogruyu soyledim diye cok bilmis havali oldum.!!! Ben havali olsam bi kere senin evinin onunden bile gecmem hatuuunnn...

Yaniiiiii dogruyu söyleyeni cok bilmis diye sifatlandiranlara iiiitiiiiraaaaziiiiiimmmmm vaaaaarrrr !!!

ayyy ne geri kafalılarmış yaa.ne sakıncalı bi durum.araba koltuğum iki tane var ama bebeğimi koyacak arabam yok :D keşke olsa bende öyle yapardım.ne insanlar var yaa.nasıl çocuk yetiştirecek bunlar yada bunların cocuğu acaba nasıl çocuklar olacak çok merak ediyorum.

dogrunun yeri yurdu yoktur kuzu bunu bilmiyormusun!!! :D:D
Ama insanin agrina gidiyor dogru, bende cok yasadim bildigimi söyledigim icin cok kibirli birisi oldum... :D
olsun takma kafana hic önemseme öyle sahislari, Allah rizasi icin insanca saygini koruman gerek. Cok sahis biliyorum benim yüzüme evet cok güzel yapiyorsun cok iyisin deyip arkamdan dedikodumun yapanlari. Duymazdan gelirim. Ve Allaha havale ederim :D bu yeter onlara :D:D

Aynen smi Allah a havale :)
Bi daha gitmem olur biter ama yani dogru olani kimse kabullenmeyip kendi yanlislarini dogru kabul edenlere kiziyorum. Konu ne olursa olsun.

Beyza adminim bunlara birer tane at gozlugu vermek lazim takip burunlarinin dikine gordukleeine gitsinler. Körelsinler iyice o zaman.

- - - Updated - - -

Ayrica muhtarlikta hic fena degilmis hemde 9 koy birden hahaha oh ohh

insanlar doğrucuları ya sevmez yada havalı görürler kuzum.senin doğru diye yaptığın şey onlara uzaksa havalanmış olursun. ayrıyetten bızım mılletimiz alışmış kemere gerek yok ve o çocuk koltuğu koyduğun yere 3 kişi daha oturur derler :D

Geri