Doğum Kontrol Hapları

Lost_Angel

Yeni Üye
Üye
Doğum Kontrol Hapları
yazz doğum kontrol hapı reçetesiz doğum kontrol hapı yaz yazz yan etkileri yaz dogum hapi
Merhaba melekler sizleri bir konuda uyarmak istedim.Yasmin ve Yaz marka doğum kontrol hapları ülkemizde reçetesiz ve en doğal doğum kontrol hapı olarak eczacılar tarafından tavsiye ediliyor.Amerikada bu ilaçları kullananların çeşitli yan etkiler nedeniyle hastalandığını ölümler olduğunu bilmenizi istedim.Özellikle bu iki ilacı kullanmayın.Yaz eski adı Yasmin yeni adı aslında aynı ilaç .Sevgiler .Unsafe Drugs - Yasmin & Yaz - Yasmin Side Effects, Lawyer, Lawsuit, Class Action

ben microganon kullandım 5 yıl hiçbi yan etkisini görmedim yasmini duydum çok pahalı olduğu için almadım

Karalama kampanyası değil bu yüzden rahatsızlanmış hayatını kaybetmiş insanlar var.Birçok avukat ilaç şirketine dava açmış durumda.Elbette zaten doktorların hangi nedenle hangi ilacı daha çok yazdığı malum.Hangi ilaç tanıtımcısından en çok hediye almışsa.Avrupa ve Amerikada 100-200 mg olarak reçeteyle verilen antibiyotik halkımızca şeker gibi kullanılıyor.Denetim yok oysaki bilinçsiz ilaç tüketiminin sonuçları organların tahrifatına yol açıyor.Hayatı seviyorsak başımıza geldiğinde dava edebileceğimiz bir hukuk sistemimiz yok cinayet işleyenler bile iki günde dışarda.Bu yüzden kendinizi sevdiklerinizi bilinçsi ilaç kullanımından koruyun yan etkileri ve ilacın içeriğini öğrenin ilacın prospektüsünü çok iyi okuyun bebeklerinizin hangi ilaçları kullandığını not edin aşı kartını kaybetme ihtimaline karşı yedekleyin .Doğal antibiyotik nasıl elde edilir, faydaları nelerdir? : AHMET MARANKİ Özellikle hamile kalmaya çalıştığınız veya hamileliğinizde doğal yollarla bünyenizi sağlam tutun.Sarımsak ve soğan sofranızdan eksik etmeyin.Hamile ve yüksek tansiyonlu iseniz doktorunuza danıştıktan sonra taze zencefil tüketin zencefilin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.Zencefil tansiyon ve mide için birebirdir.Yurtdışında kanser araştırmalarında kullanılmaya başlanmıştır.Sigara içilen ortamda kalmayın siz ne kadar duman solursanız bebeğiniz karnınızda bunun daha fazlasını hissedecektir.Doktorların mama firmalarından aldığı hediyelerle daha çok anneye mama önermeyi taahhüt ettiğini unutmayın.Doktor kontrolünde bebeğinizin çok zayıf olduğunu söyleyen doktora kanmayın .İlk 6 ay sadece anne sütü verin sütünüz ilk başlarda yeterli olmasada moralinizi yüksek tutup beslenmenize dikkat ettiğinizde düzelecektir.Sütü artıran besinleride unutmayalım boza - rezene şimdilik aklıma gelen bu ikisi.Bilinçli bilgili araştırmacı anneler Sevgiyle kalın melekler

ben daha once dione 35 kullaniyordum,sonra parmaklarimda karincalanma oldu ve ilaci degistirdim bir ara yasmin kullandim simdi hic bir sey kullanmiyorum.Daha once okudugum kadariyla yani kullanirken arastirma yapmistim ve yasminin hormon bakimindan cok dusuk duzeyde buna ragmen koruyuculugunun ise yuksek oldugunu okumustum.

merhaba heekese kizlar ben yazz kullaniyrm bu hapları kullanirken alkol alan var mi aranizda etkisinde azalma oluo die duydum ama arastirmalarmda yok denecek kadr az dio.bildiklernizi paylaşirsaniz sewinirm

Geri