Doğum Sonrası Çatlaklar Kabusunuz Olmasın!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Doğum Sonrası Çatlaklar Kabusunuz Olmasın!
doğum sonrası çatlak tedavisi, çatlaklar için bitkisel çözüm, çatlak tedavisi

Sık sık kilo alıp vermekten ve özellikle hamilelik esnasın da oluşan çatlaklar doğum sonrası birçok bayanın ortak cilt sorunudur. Hatta bu çatlaklar bazen kişiyi psikolojik sorunlara kadar götürebilir. Kendine güveni kalmadığı gibi çatlaklarına bile bakmak istemez. Birtakım doğal ürünlerden oluşan bitkisel kürle doğum sonrası çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Evde kendiniz pratik yollarla uygulayacağınız çatlak için bitkisel kür hakkın da detaylı bilgilere geçiyoruz.

catlak.jpg

Hamilelik çatlakları nası geçer?

Doğumdan sonra oluşan çatlakların geçmesi için uzmanların düzenli olarak tavsiye ettiği maskenin malzemeleri ve hazırlanışı şu şekildedir:

Malzemeler

2 çay kaşığı zeytinyağı
2 çay kaşığı badem yağı
2 çay kaşığı çörek otu yağı

Kullanımı

Tüm malzemeleri karıştırın. Çatlaklarınızın çok olduğu bölgeye masaj yaparak uygulayın. 10 dakika bekleyin ve ılık suyla yıkayın. Bu işlemi her gün tekrarlayın.

aa gercekten faydası varsa yaparım valla zaten cok rahatsız oluyorum catlaklarımdan

Merhaba arkadaşlar. Çatlakların biz kadınlar için çok sinir bozucu bir durum olduğunu çok iyi bilen insanlardan bir tanesiyim. 2 ay önce doğum yaptım ve inanın karnım çatlak kurabiye gibi. Hamilelik sürecimde sık olmasa da çeşitli kremler kullanmama rağmen hiçbir işe yaramadılar. Şu anda neler yapabilirim diye düşünürken burası ile karşılaştım.

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Krem veya egzersizlerin işe yarayacağını söyleyenler var ama benim şu anda kesinlikle spor yapmaya vaktim yok. Çok gazlı ve uyku problemi olan bir bebeğim olduğu için vaktim hep onunla geçiyor. Önerebileceğiniz kremler varsa sizden yardım bekliyorum. En kısa zamanda bana dönüş yaparsanız çok ama çok sevinirim.

Valla çatlakları %100 geçiren hiç bir krem kozmetik yok. Hepsi para tuzağı . Lazerle çatlaklar geçebiliyor diye biliyorum. Bio oil aldım çatlaklarım gitsin diye az bir şey geçer gibi oldu ama tamamiyle geçmedi. Yeni oluşan çatlaklarda etkili eski çatlaklarda işe yaramıyor

Geri