dogumdan sonra zayiflama yöntemleri

eylül25

Yeni Üye
Üye
dogumdan sonra zayiflama yöntemleri
doğum sonrası zayıflama yöntemleri

arkadaslar bana yardim edin lütfen 3 ay önce ikinci dogumumu yaptim 86 ile doguma girdim suan73 kilodayim cok yavas gidiyor kilolarim ,ilk dogumunda 3 ay sonra 18 kilom gitmisdi ,bu ikincida dahada yavas gidiyor ,neler yapabilirim bi kiprit kutusu peynir iki parmak kalinliginda domates disinda formüller varmi,karisimlar felan ,emziriyorum herseyide deneyemeiyorum,emziren anneler beni anlayacakdir

cok guzel gidiyorsun cnm
ben evliyim ama hala anne olmadım cnm
bende kiloluyum herseyı yerım ama az hergun 1,30 saat yuruyus yapıyorum iyi oluyorrr
tek diyebilecegım bu var

Bende 2 ay önce doğum yaptım 80 kiloydum şuan 60 kiloyum emzirdiğinden dolayı o kilon yavaş yavaş gider ben sadece çok yağlı yicekleri kızartmayı beyaz ekmeği şekeri hayatımdan çıkararak kilo werdim sana tawsiyem spor yap bol su iç gece bebeğini emzirmeye kalktıkça 2şer bardak su iç yeşillik ye çorba iç çavdarlı ruşeymli yada layt ekmek ye lifli olduklafı için tok tutarlar har öğünde iki dilimi aşma ama yaptığın herhangi bir işi sanki acelen warmış gibi hızlı hızlı yap kilo werirsin sakın kilo werme işini erteleme yoksa kilon üstünde kalır we kilo wermen çok zorlaşır en kolay kilo werebileceğin dönem bu dönem fırsatı kaçırma allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun canım

canlarım sizde sirkeli suya başlayın sabah aç karnına ve akşam yatarken sıcak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı bal katın ve için faydasını göreceksiniz bende başladım hadi hep beraber ayıflamaya:dp178:

merhaba arkadaslar bende dogum yaptım 4 ay oldu ve kılolarımdan bıktım herkesın cok kılo almıssın demesı cıldırtıyo benı banada yardım edın ne olur

Benzer Diğer Konularımız !

Geri