Doğuştan rahmin olmaması

Bende sizin gibi düşünüyodum kendimi o kadr kötü hissediyodumki şimdilerde o kötü duyguları biraz da olsa atlattım bi çok arkads edindim aynı duyguları aynı kaderi bizimle paylsn ben su an 23 yasndaym ve çok şey ogrendim hayattan düştüğü zamn elinden tutup kaldrcak birilerine ihtiyaç duyar insan ve ben düştüğümde kimseye ihtiyaç duymadan kendim kalkmayı öğrendim düşenin dostu olmaz tabiri ne kadr da güzel tabir güzel kardeşim rabbimiz öyle büyük ki bin şükür bu dertle sınav ediyo bizi o ki kullarına cekemiyceginden fazla yük yüklemez kendini uzme ne olursa olsun üzülme fani dünya 5dk sonrasına garantimiz yokken değmez kendimizi uzmeyede ypratmayada her serde hayr var dr sabır ve şükür demeliyiz ve çokça dua edelimki Rabbim gönlümuze göre en hayrlsnı versin

Ayrıca yorum yazmanza çok sevndm beni faceden eklerseniz sevinirim ismim gül bahar profilde küçük kapalı yüzünü eliyle kaptms bi kz olcaktr simdiden çok teşekkür ederim eklersen beni çok sevincem

Mrb ablcm sana nsl ulaşabilirim face fln kullnyomusun eğer kullnyosan lütfen konuslm bende aynı durumdayım ve derdimi paylaşmaya çok ihtycm var bizi bizden başka kimse anlmz biliyorum anlyamzlr anca yaşayan bilir ve ben seni çok iyi anlıyorum lütfen cvp yaz

Arkadaşlar grubu açtığım şimdi Facebook grubun adı PRİMER AMONER RAHİM HASTALIĞI ADET GÖRMEME (SADECE BAYANA ÖZEL) bekliyorum sizleri Allah tez zamanda bizlere şifa versin Birbirimize orda haberleşelim lütfen burda bazen bulamıyoruz birbirimiz

Benimde doğuştan rahmim yok ve bende birtek ben boyleyim sananlardanım dediğiniz gibi aynı durumda olan insanlarla konuşmaya ihtiyacım var bende 15 yaşında öğrendim şuan 34 yaşındayım cok zorlu süreçler atlattım sizin yorunızuda görünce yazmak istedim
Mrh benimle dertleşmek istermisn

Benimde doğuştan rahmim yok ve bende birtek ben boyleyim sananlardanım dediğiniz gibi aynı durumda olan insanlarla konuşmaya ihtiyacım var bende 15 yaşında öğrendim şuan 34 yaşındayım cok zorlu süreçler atlattım sizin yorunızuda görünce yazmak istedim
Eger dertleşmek istersen

Bende aynı durumdayım bana da ulaşırmısınız?

Şuan 19yaşındayım 16yaşında yumurtalıklarımın alındığını öğrendim bu senede 19olurken rahmimin olmadığını öğrendim düzenli giden bi ilişkim olduğu için ona başta söyledim kesinleştiği gün aylar sonra buna herşeyi anlattım ve ayrıldık bana koyan şey anne olamıycam diye bitmesi o kadar zoruma gidiyorki her gece ağlıyorum

Mrb ablcm sana nsl ulaşabilirim face fln kullnyomusun eğer kullnyosan lütfen konuslm bende aynı durumdayım ve derdimi paylaşmaya çok ihtycm var bizi bizden başka kimse anlmz biliyorum anlyamzlr anca yaşayan bilir ve ben seni çok iyi anlıyorum lütfen cvp yaz
Merhaba bende aynı kaderi paylaşıyorum içimi dökecek birilerini arıyorum

Geri