Orhan Bey sorularınız var ise bu yazdığınız " kolay gelsin " gibi bizlere iletebilirsiniz. Cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Selamlar lipoş :) İçinde Parasetamol olan ( ki bütün ağrı kesicilerin içinde var bu ) tamamı adeti geciktirir cevap evet :D:D

Çatlatma iğnesi yapıldıktan 14 sonra gebelik testi yapılır. Ya ben anlamıyorum bu doktorlar neden bu kadar ilgisiz ve neden hastalarını bilgilendirmiyor ?
Bende ovitrelle kullandım ve aşılama oldum bu pazar 14 cü gün olcak pazarteside kan testi yapcam inşallah pozitif çikar rabbim dileyen herkeze nasip etsin

Merhaba. Aşılamadan sonra 11 güm gecti ve normal adet sancılarım var. Son adetim 23 ocakta oldu henüz test yaptırmadım bu sancılar adetin gelcegi icinmi yoksa hamilelik varmi ?

Merhaba. Aşılamadan sonra 11 güm gecti ve normal adet sancılarım var. Son adetim 23 ocakta oldu henüz test yaptırmadım bu sancılar adetin gelcegi icinmi yoksa hamilelik varmi ?

Yani bu kadar sıkıntı yapmaınzı gerektirecek bir durum yok. Aşılama yaptırmışsınız tam doktorun dediği tarihte test yaparak ancak bunun hamilelik mi yok sa adet sancısımı olduğunu anayabilirsiniz buradan size ne desek yanlış olur. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşallah.

Geri