Donor Egg Nedİr? (yumurta BaĞiŞi)

Merhaba gül.perisi. Mesajınızda belirttiğiniz durum hala geçerliyse kendinizi biraz anlatır mısınız? Fiziksel özellikleriniz (boy, kilo, saç, göz,rengi, tipiniz?, eğitim durumunuz?, ailenizde ve sizde kalıtsal bir hastalık olup olmadığı...) bu konularda bizi aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca ileti adresinizi yazabilirseniz özel olarak da yazışabiliriz. Görüşmek üzere...

merhaba,donör konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabildiniz mi ?

Taşıyıcı annelikte evet dinen uygun değil.ama ben yumurta naklinin dinen yasak olmasını anlamıyorum.peygamber efendimizin veda hutbesinde "çocuk kimin döşeginde doğduysa onundur" demiştir.sperm ile yumurta naklinin hükmüde farklı .çünkü bizim dinimizce soy babadan gelir.ve bunun gibi dinimizdeki birçok konuyla yumurta naklinin günah olması çelişiyor.ne yazıkkı zor durumdaki çocuk hasreti çeken insanlrın yanında istismara fazlasıyla açık bir yöntem.

Biz yurt disinda yasayan bir ciftiz. Tasiyici Anne ariyoruz. Yardimci olmak isteyenler, lütfen bize ulassin:

taşıyıcı anne ve aynı zamanda donör ariyotum

slm bana hem dönor hem taşıyıcı anne olacak bi bayan ariyorum fiatta anlaşırız sağlıklı bır bırey olması koşuluy ile vars msj atsın

lutfen mj yayinlayin bende artik anne olmak istiyorum.bagista yada paraya ihtiyaci olanlar lutfen bana ulasin.

merhaba eğer bir taşiyici anne veya dönör bulamadıysanız ben adayim EDIT BY BEYZA TELEFON NUMARASI VERMEYİN

Moderatör tarafında düzenlendi:
ACILLL Donor arayanlar bende vermek istiyorum maddi yonden durumum cok kotu isteyen varsa EDIT BY BEYZA TELEFON NUMARASI VERMEYİN arayin goruselim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri