dostinex kullandıktan sonra hamile kalan veya kullanırken hamile kalan var mı.......

elisev

Hamiş Melek
dostinex kullandıktan sonra hamile kalan veya kullanırken hamile kalan var mı.......
dostinex ve hamilelik dostinex kullanımı nedir kullananlar kullanırken hamile kalınırmı
dostinexs kullandıktan sonra hamile kalan var mı????????????

ben dostinex 0,5 mg kullandım ama bana gebe kalmam için değil aşılama sonrası vermişti doktor sana ne için verdi

evet ben dostineksten üç tane içtikten sonra hemen hamile kaldım

selam kızlar ben aranıza yeni katıldım.yaw bu dostineks nedir.doktor konturolündemi kullanılıyo,yoksa eczaneden gidip alıp içebiliyomusun.lütfen bilgilerinizi paylaşın

selam kızlar ben aranıza yeni katıldım.yaw bu dostineks nedir.doktor konturolündemi kullanılıyo,yoksa eczaneden gidip alıp içebiliyomusun.lütfen bilgilerinizi paylaşın

hayır canım öyle kafana göre kullanamazsın.bi kadın doğumcuya git hormon testi yaptır prolaktınıne baksınlar yuksekse zaten veriyorlar doxtinex

kızlar merhaba bende yeni katıldım. pazartesi doktora gittim ben de pco vardı doktor muayene etti beni başka aklında bi soru varmı diye sordu ben de göğsümden su akıyo dedim(bu arada yeni evliyim hiç gebe kalmadım) doktor prolaktin testi yaptı 130 çıktı. şimdi merak ediyorum aranızda benim değerim kadar yüksek olup tevaiye cevap veren var mı

benım ılk 101 dı bu ılacı kullandım duzeldı ve kızım oldu sımdı yıne yukselmıs ve 148 olmus yıne kullanmaya basladım yarın ılk hapım olcak ınsallah beyınde nödül olsturmus benım emarda cıktı

Geri