dünyanın en eğlenceli oyunu -kolaysa oyna-

• Konbuyu başlatan Lamazi
M

Misafir Melek

Forum Okuru
mertin yazısı

bence çok kolay ben bitirdim o ayak ve elleriyle orayı kapatıyor siz o kapatmadan o düğmeye basarsanız bitiriyonuz

M

Misafir Melek

Forum Okuru
yeter ya

bu oun da 3 kişi nazsı geşmiş allahhınızı muhemmedinizi seviyosanız ananızı seviyosanız açın lan şu oyunu

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sahi arkadaşlarım bakın misafirlerde nasıl oynanıyor diye kafayı yemiş durumdalar, özellikle bu oyunun hilesini hurdasını bilen bir arkadaşımızdan açıklama bekliyoruz banada gına geldi :D

M

Misafir Melek

Forum Okuru
offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

M

Misafir Melek

Forum Okuru
deli maymun

valla ben nasıl olduğunu anlamadım ama farenin sağ düğmesini basılı tutunca hareket etmiyo yaaa galiba biöle olacak arkadaşlar bende ilk başta sinir oldum ama bugün şimdi gene denedim oldu yani ilk önce maymunun elini isteğim bir düğmenin üstüne geliorum orda farenin sağ düğmesini basılı tuttum başka düğmelere getirdim ama hiçbir şey olmuyo hiç hareket etmedi

M

Misafir Melek

Forum Okuru
Misafir Melek' Alıntı:
ben bu maymunu öldürürüm 2 saat oynadım yinede başaramadım bu oyunu kim yaptıysa gelsin de o bitirsin bakalım deli oldum burda. maymunu bogasım geliyo az kalsın bilgisayarı atacaktım. bu oynu yaratan kişi gelsinde kendi oynasında göreyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
çok haklısın canım bu ne yhaaa bu oyunu hiç beğenmedim çatlak maymun sinirimi bozdu ağzımıda bozdurucaktı bilgisayarı kıracak tım az kalsın ........

M

Misafir Rey

Forum Okuru
Gıcık maymun

Misafir Melek' Alıntı:
ben bu maymunu öldürürüm 2 saat oynadım yinede başaramadım bu oyunu kim yaptıysa gelsin de o bitirsin bakalım deli oldum burda. maymunu bogasım geliyo az kalsın bilgisayarı atacaktım. bu oynu yaratan kişi gelsinde kendi oynasında göreyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Katılıorum bu ne yha.Allah bilir bu oyunun çözümüde yoktur

tavuk_kavurma

tavuk_kavurma

Yeni Üye
Üye
ahaha ciddiye almayın kıslar oyun değil bu bu kadar çileden çıkmayın :D:D:D eğlence amaçlı yapılmış bir animasyon :D:D amacı gıcık etmek yani :D:D tipi ve sesi komedi ama :D

M

Misafir Melek

Forum Okuru
ero' Alıntı:
ben buldum arkadaşlar ilk önce maymuna tıklayın sonra tab tuşuna basın sonra herhangi bir tuşa basın okey çok zekiyim hhhhhaaaaa
olmuyo öle oyunun amacı maymuna sinir olmak düğmeye bassan bile bi işe yaramıyo

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yptm nasılmı

yptm nasılmı maymunu alıştırın mesela hep 4 de tutun sınra hemen 1,2yada 3 e gidin bascaksınız sonrasını soranlara sonrasında bişi olmuo

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
iyiyim

bastım ben naber
nası diye sorarsanız bir fareyi sayının üzerinde tuttum sonra başka bir fareyle başka syısa bastım

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sa na ne

bu ne biçim oyn anlamadm ben kaçkere bastım nie açılmıyo ben ce oyun bu ama saçma olmuş hiç kimse buna güzel yorum yapmaz buna eylence denilebiliyorsa ben o maymun olayım

S

saçmalık bir oynnnn

Forum Okuru
kraliçearı' Alıntı:
maymun ettiniz beni yaww:)
hiç güzel değil dümelere basıom basıom açılmıyoo ya sinir etti dünyanın en eğlenceli değil sıkıcı oyunu sçilmeli bencee

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
C Flash Oyunlar 0
C Flash Oyunlar 0
C Flash Oyunlar 0
$ul€ Flash Oyunlar 0
$ul€ Flash Oyunlar 0
$ul€ Flash Oyunlar 0
esra Flash Oyunlar 12
Bilge Gökçen Flash Oyunlar 0