Dünyanın En Uzun Kedisi

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Dünyanın En Uzun Kedisi
kedinin boyu kedilerin boyu kedi dünyanın en uzun kedisi dünyanın en güçlü kedisi
Kedilerle aranız nasıldır bilemem ama benim pek iyi değildir ancak uzaktan dokunmadan severim kendilerini :D Eğer siz bir kediseverseniz bu konu çok ilginizi çekecek çünkü bu kedinin boyu 43 santim :kedi:

en-uzun-kedi-1742.jpg

Ayak ucundan omzuna 43.43 santim uzunluğundaki F1 Svannah cinsi Scarlett's Magic adlı kedi "dünyanın en uzun evcil kedisi" unvanını aldı.

en-uzun-kedi1-8970.jpg

Scarlett's Magic, Guiness Dünya Rekorları tarafından ayak ucundan omzuna kadar ölçülerek bu unvanı almaya hak kazandı.

en-uzun-kedi2-6119.jpg

Koyu sarı tüyleri ve üzerinde benekleri olan 18 aylık Scarlett's Magic, daha önce de en uzun evcil kedi unvanını almak için başvurmuştu.

en-uzun-kedi3-3126.jpg

Scarlett's Magic'in sahibi Kim Draper "İnanılmaz heyecanlıyız" dedi.

en-uzun-kedi4-7165.jpg

Kocası Lee ile Savannah Kedi Dükkanı'nı işleten Draper, "Savannah bir aile için isteyebileceğiniz en akıllı, sevgi dolu ve güzel evcil hayvan" dedi.

en-uzun-kedi5-6540.jpg

Draper'a göre Savannah cinsi kediler farklı görünümleri yüzünden California'da çok popüler olmaya başladı.

en-uzun-kedi6-4920.jpg

"
Onlar aktif hayvanlar, oynamayı seviyorlar, ailelerinin ve sahiplerinin yanında olmak istiyorlar" diyen Draper'a göre bu cins kedilerin eşi benzeri yok: "California'da vahşi bir kediye en yakın bulabileceğiniz tür onlarınki." dedi

Geri