Dünya'nın En zevkli işleri

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Dünya'nın En zevkli işleri
en zevkli işler dünyanın en zevkli işleri dünyanın işi çalışmak işler

Çalışmak yorucu bir iş.Ama maddiyat için çalışmak şart.Çalışmadan olmuyor.Çalışmanın zevkli olduğunu pek sanmıyorum.Günün erken saatinde başlayıp geç saatlerine kadar çalışmak,yorgun bir şekilde eve gelmek ve çabuk biten haftasonları bence hiç de zevkli olmasa gerek.Ben öyle düşünüyorum ama dünyamız da zevkli ve bir o kadar da eğlenceli işler var.Buyrunuz...
calismak-1890.jpg

10 - Müzede eğlence yöneticisi
(6 Yaş) Çocukların müzede iyi vakit geçirmeleri için 6 yaşındaki bu çocuk müzede çalışıyor. Bu işi almak için müzeye bir mektup göndermiş ve emekli olan yöneticinin yerine geçmiş. Bu iş belki yetişkinler için iyi bir iş olmayabilir ama 6 yaşındaki bir çocuk için dünyadaki en güzel iş.

9 - Warcraft test edici
Warcraft oynuyorsanız ve bu oyunda çok iyiyseniz bu işe uygun olabilirsiniz. Bu işte yapmanız gereken tek şey en az 4 saat boyunca oyun oynamak.

8 - Kondom test edici
18 yaşını geçmiş erkekler bu iş için uygunlar. Bu iş çalışanların işlerini eve götürmekten ya da geç saate kadar çalışmaktan şikayet etmeyecekleri bir iş.

7-Şeker test edici
12 yaşındaki Harry şekerler tariflerini test ediyor. Bir fabrikada bu işi yapan Harry şekerlerin üretim aşamalarını da kontrol ediyor. Dünyanın en işi olduğundan emin değiliz ama en şekeri olduğu kesin.

6 - Şarap test edici
California'da şarap test eden bu adam ayda 10 bin dolar kazanıyor. Şarapları test ettikten sonra görüşlerini bloga yazıyor.

zevkli-is-1368.jpg

5 - Profesyonel hayat kadını test edici
Jaime Rascone'nun işi eskort kızları görüşmeye almak ve bu görüşmeler sonucu içlerinden 6 tanesini seçmek. Jaime Rascone bu iş sayesinde yılda 70 civarında kadın ile birlikte oluyor.

4 - Tatil yerlerindeki su kayaklarını test edici
Masa başı işlerinde çalışmaktan çok daha keyifli olan bu işi 29 yaşındaki Bay Linch yapıyor. Bay Lİnch'in görevi su kayaklarının hızını, yüksekliğini, su kalitesini kontrol etmek. Bay Linch bu sayede birçok ülkenin lüks otellerine gitmiş ve su kayaklarını test etmiştir.

3 - Lüks yatak test edici
Roisin Madigan 22 yaşında ve lüks yatakları test etmek için 1 aylık sözleşme imzalamış. Tek yaptığı sabah saat 10:00 ile akşam saat 06:00 arası showroomda uyumak ve yatakla ilgili görüşlerini bildirmek.

2 - Google Map fotoğrafçısı
Google bu iş için 2 genci işe almıştır. Bu kişiler 9 farklı kamerayla sokakların resimlerini çekiyorlar ve 3 boyutlu olarak Google'a ekliyorlar.

1 - Cennet Adası yöneticisi
Ben Southall 34 yaşındaki bu adayı yönetmek için 6 aylık bir sözleşme imzalamış. Kendisi hem adayı yönetiyor hem de 3 yatak odalı ve havuzlu bir villada yaşıyor.

Ben şeker test edici olmak isterdim.:DBaksana bu işi küçücük çocuğa yaptırıyorlar:DBen hemen bir şeker test ettirici iş aramaya başlayayım:zuha:

Geri