Dünyayı Gangnam Style Çılgınlığı Sardı !

  • Konbuyu başlatan TİTAN
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Bu konu; gangnam style çılgınlığı hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, internet öyle garip bir paylaşım yeri ki bir günde dünyanın en çok tanıdığı insan olabiliyor, bir video görüntüsüyle bir günde rezilliğin dibine de vurabiliyorsunuz.
Son günlerde bu teknolojiyi kullanan Koreli şarkıcı Park Jae-Sang çektiği videoa kliple tıklanma rekorları kırıyor. Bir anda youtubeta en çok izlenen videolardan biri olan ve her geçen gün daha da popülerleşen şarkısı Gangnam Style şarkısı ve ilginç dansıyla hayli popüler durumda.


Bulaşıcı bir hastalık gibi gelen ve ülkemizi de esir alan Gangnam Style şarkısını ve videosunu ilköğretime giden çocuktan, koca adamlara kadar herkes biliyor. Garip ve bir o kadar da komik dansı, kendinden beklenmeyen hareketli performansı, eğlenceli videosu ve kulağı tırmalamayan şarkısıyla dillere düşen Gangnam Style şarkısı, internet ortamına Temmuz ayında yüklenmiş. O günden beri önlenemez bir şekilde yükselmeye devam eden parça bu gün itibarıyla 415.000 tıkı geçmiş durumda. Bu sayıyla önceki YouTube hiti "Call Me Maybe"yi geride bıraktı. Call Me Maybe`nin izlenme sayısı 268 milyon 368 bin 449. 1 Mart`ta Youtube`a yüklenen Call Me Maybe, yaklaşık 270 milyonluk izlenme sayısına yaklaşık 7 ayda ulaşabildi. Gangnam Style ise 270 milyonluk tıklanma sayısına 2,5 ayda ulaştı. Her iki şarkıda bu denli başarılı olunca interneti birçok taklidi sardı. Yetmedi her iki şarkı birbirine mikslendi.

Beyaz Show 'da Beyaz tarafından ti 'ye alınarak taklidi yapılan Gangnam Style şarkısını ve dansını, Yetenek Sizsiniz de dahil olmak üzere ekranlarımızda sık sık dinliyor ve izliyoruz.

Bana kalırsa son derece başarılı olan Gangnam Style şarkısı, hem güzel müziği hem de insanı yerlere yatıracak kadar komik videosu ile daha uzun bir süre gündemde kalacak :D:D

Eğer hala izlemediyseniz yazımızın sonuna Gangnam Style videosunu ekliyoruz. İyi seyirler :D:D

meleklermekani.com TİTAN[video=youtube;9bZkp7q19f0]http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0[/video]
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
TİTAN Komik Resimler 6

Benzer Konular


Üst