Duphastonla hamile kalanlar

sedenim

Aktif Üye
Üye
Duphastonla hamile kalanlar

Duphastonla hamile kalanlar Duphaston kullananlar hamile kalanlar melek kadınlar kulübü forum'da

Merhaba ben doktorumu değiştirdim çünkü sürekli yumurtan çatladı diyodu aynı ay içinde ikinci doktora gittimki yumurtam falan çatlamamış ama inanmadım çünkü doktoruma çok güveniyodum sonra aedt olunca anladım ki doktor doğru sölüymuş adetimin beşinci günü yine gittim yeni doktoruma bana duphaston verdi küçük yumurtalarda gitsdin rahim temizlensin diye şimdi buay duphaston kullanıcam sonra adetimin 10. günü ilaçsız yumurta takibi yapacak bakalım sonuç ne olucak duphaston kullanırken hamile kalan varmı aranızda deneyimlerinizi anlatırmısınız tecrübelerimizi paylaşalımkiş benim gibi doktor tarafından kan dırılmayalım....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Slm cnm bnde evleneli 7 ay oldu erken ama cocuk dusunduk katardayim suan burda bi doktora gittim bana yumurtalsrn catlamiyor spermi kabul etmiyor dedi ve bana yumurta catlatici igne vurdu kalcadan bana duphastonu verdi ama igneden snra 3 gun iliskiye girin dedi girdik sonucu bekliyorz sende duphaston kullan tavsiye ederm hamile kalan cok oldu

Slm cnm bnde evleneli 7 ay oldu erken ama cocuk dusunduk katardayim suan burda bi doktora gittim bana yumurtalsrn catlamiyor spermi kabul etmiyor dedi ve bana yumurta catlatici igne vurdu kalcadan bana duphastonu verdi ama igneden snra 3 gun iliskiye girin dedi girdik sonucu bekliyorz sende duphaston kullan tavsiye ederm hamile kalan cok oldu
CANIM MERHABALAR BEN 2 BEBEYIME DE DUPHASTON SAYESINZDE HAMILE KALDIM INSALLAH SIZDE DE OYLE OLUR

Merhaba ben duphaston ve dostinex kullandim bu ay adetime 10kala pembemsi lekelenmem oldu ve suan 6gunum gecti acaba ilacmi geciktirdi yoksa hamile olabilirmiyim lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim

merhaba ben doktorumu değiştirdim çünkü sürekli yumurtan çatladı diyodu aynı ay içinde ikinci doktora gittimki yumurtam falan çatlamamış ama inanmadım çünkü doktoruma çok güveniyodum sonra aedt olunca anladım ki doktor doğru sölüymuş adetimin beşinci günü yine gittim yeni doktoruma bana duphaston verdi küçük yumurtalarda gitsdin rahim temizlensin diye şimdi buay duphaston kullanıcam sonra adetimin 10. günü ilaçsız yumurta takibi yapacak bakalım sonuç ne olucak duphaston kullanırken hamile kalan varmı aranızda deneyimlerinizi anlatırmısınız tecrübelerimizi paylaşalımkiş benim gibi doktor tarafından kan dırılmayalım....

merhaba ben doktorumu değiştirdim çünkü sürekli yumurtan çatladı diyodu aynı ay içinde ikinci doktora gittimki yumurtam falan çatlamamış ama inanmadım çünkü doktoruma çok güveniyodum sonra aedt olunca anladım ki doktor doğru sölüymuş adetimin beşinci günü yine gittim yeni doktoruma bana duphaston verdi küçük yumurtalarda gitsdin rahim temizlensin diye şimdi buay duphaston kullanıcam sonra adetimin 10. günü ilaçsız yumurta takibi yapacak bakalım sonuç ne olucak duphaston kullanırken hamile kalan varmı aranızda deneyimlerinizi anlatırmısınız tecrübelerimizi paylaşalımkiş benim gibi doktor tarafından kan dırılmayalım....
ben canım hamileyim 5 haftalık

CANIM MERHABALAR BEN 2 BEBEYIME DE DUPHASTON SAYESINZDE HAMILE KALDIM INSALLAH SIZDE DE OYLE OLUR
İlac bitiminden ne zamn sonra hamile kaldınız kaç kutu kullandınız bende kullanıyorum hamile kalmak icin verdi doktor 1 kutum bitti 2 ye basladim ama 2 3 gündür kasık ağrılarım var sizde de oldu mu

Geri