Düşünce Kontrolü Telepati Nedir Nasıl yapılır

arkadaşlar...tuhaf ama..ben gerçekten bu tele pati olayına inanıyorum....düşünsenıze...bır odada..yanlız..oturmuşum...arkadaşım...yurt dışında..hayal gücümü kullanarak...beynımı bır cep telefonu..modunda canlandırdım...arkadaşıma ..aynen yazdığım not şu..ben senı çok özledım...benı aramanı istıyorum..hemde şimdi...hemen acıl...mesajı..gönderdım...sonra aynı yolla ben düşünmeden..hanı gerçekte cep telefonundan rapor gelırya..gönderıldi..aynı şey sangi beynimin içinde canlandı ve gönderildi dıye cevap geldı..inanın..aradan bırdakka keçmeden..arkadaşım aradı..ona bu durumu anlatmadım..neden aradın dedım bana ..içinden sesını duymak hal hatır sormak geldı dedı...işte..TELAPATİ.BUDUR DEDIM...bukonuda benı eğitecek uzman varsa..TARIHE GEÇERIM..VALLA

ben bazen babamlar tavla oynarlarken zarlarını atmadan biliyorum(3-2gibi)buda telepati sayılabilir mi?

benim muhammet dye arkadaşım var biz önla çok denedim ama şans eseri akşlım dajkileri biliyo. bu enerji işlerini çok merak ediyorum ama bizim mal arkadaşım bi boktan çaktığı yok hep flimlerden iZLEYİPLE SÖLÜYO MK AMA BEN GERÇEKTEN ŞU ENERJİ İŞLERİNİ ÇÖZDÜM MESELA ARKADAŞIM BANA BŞİŞEY DEMEDEN BEN TAHMİN EDİYORUM

düşünce kontrolü

benim üç yıl önce çok sevdiğim ve severek ayrildigim tek sevdiğim le aramızda telepatik düşünce vardı üç yıldır ayriyiz hala çok bunaldigimda onu o kadar düşünüyorum ki o kadar ozluyorum ki ertesi günü bana msj atıyor "iki gündür seni çok düşünüyorum iyisindir umarım diye bi msj şok oluyorsunuz ama öyle bu yüzden bunu araştırmaya karar verdim ve bir kez daha inandım

Bu herkeste olacak ancak 21 aralık 2012 de foton kuşağına girdikten sonra
Bu olay şu şekilde olacak:
Altı gün içinde Dünya’nın tamamen değişeceği iddia ediliyor

Foton Kuşağının merkez alanına girilmesiyle birlikte yaşanılması beklenen fiziksel ilk etkileşimler ise şu şekilde sıralanıyor yayınlanan bir çok raporda:

1. gün : 21 Aralık 2012′de kör bölgeye giriş, tüm canlıların beden tipinin değişmesi, hiçbir elektrik aygıtının çalışmaması, tam karanlık.
2. gün : Atmosfer basıncının düşmesi, herkesin kendisini şişmiş hissetmesi, Güneş’in yeterli ısıtamaması, dünya ikliminin soğuması (buzul çağı soğuğu).
3.-4. gün : Atmosferin şafak vakti gibi sönük bir ışıkla aydınlanması, foton etkisinin başlaması, foton enerjili aygıtların çalışabilir hale geçmesi, yıldızların yeniden gökyüzünde belirmeleri.

5.-6. gün : 24 saatlik gündüz devresine giriş, kör bölgeden çıkıp ana foton kuşağına giriş, tüm canlıların güçlenip zindeleşmeleri, dünya ikliminin ısınması, foton ışınıyla çalışan gemilerin uzayda yolculuk yapmaya başlaması, telepati, telekinezi gibi psişik yeteneklerin ortaya çıkışı (uyanış, süperbilinç).

Burdan izleyebilirsiniz tamamını
adres:
FOTON KUŞAĞI 6 GÜNLÜK EVRE.wmv - YouTube

Şok olacaksınız

konu

beyler bana bu sınavda işe yaradı sınavdan 100 aldım arkadaşlarımın düşüncesini okuyup cevap ları aldım beyler size kolay gelsin 1 aydan beri çalışıordum

banada çok değişik şeyler olurdu.birgün canım bişey istedi dışarı çıkıpta alamadım ama canım çıktı yani çok istemiştim akşama bi baktım abim getirmiş bu 2 kere oldu. bigünde durduk yere arkadaşıma bugün bize mi geliceksiniz dedim evet ama sen biliyodun dimi dedi inanmadı bana. o günde bize geldiler

Geri