E-DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA DEĞİŞTİRME Resimli Anlatım

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
E-DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA DEĞİŞTİRME Resimli Anlatım
E-DEVLET Şifre sıfırlama değiştirme nasıl yapılır resimli anlatım. E devlet şifresini unuttum sıfırlama yapmak istiyorum.

Daha önceleri açtığımız konularda e devlet şifre sıfırlama işlemlerinin olmadığını sizlere bildirmiştik. Şimde E DEVLET KAPISI bunun önüne geçerek sizlere de kolaylık olması adına şifre sıfırlama işlemlerini hayata geçirmiş durumda. Bu arada Şifrelerinizi sıfırlayabilmek için profilinizdeki tüm bilgilerin eksiksiz olması gerekiyor. Misal mail adresi ve cep telefonunuzu onaylı olarak kullanıyor olmanız ve onaylatmış olmanız gerekiyor. Ben babamın şifreleri ile sisteme girdim ve gördüm ki cep telefonu henüz onaylı değil bende aşağıdaki şekilde cep telefonunu güncelledim ve onaylattım.Bu arada profili eksik olanlara şifre ile girdiğinizde aşağıdaki resimdeki gibi bir uyarı gelecektir. Benim babamın e posta adresi onaylı ama cep telefonu tanımlı değildi onu yaptım.Profilimi şimdi güncelle dedim ve bana cep telefonu numaramı sordu daha sonrada bilgi değişiklik onayı için seri ve sıra numarasını istedi nüfus cüzdanının...Onlarıda girdikten hemen sonra, buraya yazdığım cep telefonuma bir güvenlik kodu gönderdi e devlet sistemi onuda girdikten sonra cep telefonumu tanımlamış oldum.Peki benim her şeyim tanımlı idi şifremi ptt müdürlüğüne gitmeden yeniden e devlet şifresi almadan nasıl sıfırlıyorum ?

E DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA >>>>> TIKLAYINIZ

Buraya tıkladıktan sonra tc kimlik no

seri no

cüzdan no

yakınınıza ait tc kimlik no örneğin ana baba eş çocuk gibi yazdıktan sonra

aşağıdaki güvenlik kodunu sağındaki kutucuğa girerek devam et diyorsunuz. İşlem bu karadar değerli e devletilesorgulama.com kullanıcıları. Artık kendiniz de e devlet şifresi sıfırla işlemini rahatlıkla yapabilir, sıfırlayabilirsiniz.

Edevletilesorgulama.com sitesi özel anlatımlı yazısıdır. Söz konusu yazının alıntı ile başka sitelerde yayınlanması durumunda ilgili konumuza aktif link verilmesi hususunu önemle rica ediyoruz.

EDEVLETGİRİŞİ.COM

Son düzenleme:
Geri