Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı
Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu "Sevdiğim Şarkılar" 2013 Albüm Tanıtımı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, oyuncu Ebru Cündübeyoğlu bir albümle bu kez müzik piyasasında şansını deniyor. "Sevdiğim Şarkılar" adını verdiği albümünü piyasaya çıkartmaya hazırlanan Ebru Cündübeyoğlu'nun tam 12 parçadan oluşan bu ilk albümü Poll Production etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak..

ebru_cundubeyoglu-3c8.jpg

Albümün yapımcılığını Polat Yağcı, prodüktörlüğünü ise Seda Akay üstlendi.

"Bu albümde, omuzladıkları mesleklerini; dimdik duruşlarıyla yükselten profesyonellerle çalıştım. Ve hepsi, titrleriyle değil, gönülleriyle yanımdaydı ve ben, sevdiğim şarkıları birlikte söyleriz diye düşündüm." diyen Ebru Cündübeyoğlu, ilk albümü olan Türk Sanat Müziği albümü "Sevdiğim Şarkılar" ile sevenlerine bambaşka bir Ebru gösterecek.

Şarkıları okuma tarzı, samimi tavırları ile dikkat çekecek olan Cündübeyoğlu, alışılagelmişin dışında bir albümle herkesi şaşırtacak. Albümde hepimizin bildiği klasikleşmiş 12 şarkı var. Müzik yönetmenliği ve aranjeler Tamer Özkan'a, albüm fotoğrafları ise Gökhan Ertem'e ait.

Geri