ebru yaşar

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
ebru yaşar
Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı.

wol_error.gif
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595 boyutlarındadır.
29go9cy.jpg

Ebru Yaşar albümünde İSMAİL YK ile muhteşem bir düete imza attı. Ebru Yasar aynı şirketteki sanatçı arkadaşı İSMAİL YK'dan aldığı, söz ve müziği İsmail YK'ya ait olan "SEVİYORUM SENİ" isimli slow şarkı şimdiden çok konuşulmaya başlandı.

Yaptığı albümlerle müzik sektöründe fırtınalar estiren ve en çok satan albümler listesinin zirvesinden inmeyen İsmail YK, EBRU YAŞAR ile hem düet yaptı hem de uzun süre dillerden düşmeyecek olan bu şarkının klibin de oynayarak destek oldu.

Türkiye'nin en önde gelen yönetmenleri Deniz Akel ve Ayşe Ersayın'ın 60 kişilik bir ekiple 3 ayrı mekanda, 30 saat aralıksız süren bir çalışma ile 16 mm film formatında çektiği bu özel video klip müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

Albümün kapak fotoğraflarını ise Ajda Pekkan kliplerinden sonra ilk defa ortak bir çalışmaya imza atan Deniz Akel ve Ayşe Ersayın birlikte çekti.

10 şarkının yer aldığı "Seviyorum Seni" albümünde Ebru Yaşar, yaptıkları şarkılarla sektöre damgalarını vuran son dönemlerin en genç ve en iyi aranjörleri Sinan Akçıl, Erhan Bayrak, Caner Tepecik ve Suat Aydoğan ile çalıştı. Albümde ayrıca bir dönemin dillerden düşmeyen "Ateşim Var Külüm Yok" türküsü Suat Aydoğan'ın yepyeni düzenlemesi ve Ebru Yaşar'ın yorumuyla yeniden hayat buldu.

Şarkı Listesi:

Seviyorum Seni
Söz & Müzik: İsmail YK
Eğer
Söz & Müzik: Ersay Üner
Yalan
Söz & Müzik: Sinan Akçıl
Alkışlıyorum
Çok İyi Gördüm
Ateşim var Külüm Yok