edalıma ve lamişime....

ışılsu

Yeni Üye
Üye
edalıma ve lamişime....
hiç aklıma gelmezdi böyle internet ortamında böyle samimi insanlarla karşılaşıp dost olacağım ama oluyor işte canım arkadaşım edalım lamişim sizi çokkkkkk seviyorum ya iyiki varsınız allah ne muradınız varsa onu versin size tüm dilekleriniz kabul olur inş. ikinizide öpüyorum canlarım hep mutlu huzurlu olmayı nasip etsin rabbim size....:)

canım benim bende seni lamişimi çok seviyorum tüm iyi dileklerin için sağolrabbim yüzünün güzelliğini dışınada yansıtmışben çok seviyorum seni Allah dostluğumuzu bozmasın rabbimin hediyesisiniz siz bana:):kiss:yalnızlığımın ilacı ışılım lamişim varya dünyaları versen bukadar mutlu olmazdım:kiss:

:18:yaaa kızım yaa neden demedin bana konu açtığını:18:
ben anlamamıştım edalım dedi bana bu kadar insanın içinde bizi ayrı tutman çok duygulandım :asskim:

inan seni yazdı diye demiyorum gerçekten bu site çok güzel dostluklara sebep oluyo her geçen gün çevrem genişliyo...
canıııııııııııııımmmmmmmmm...
sana ne diycemi bilemiyorum:utan::uhu:
iyi dileklerin içinde çok teşekkür ederim Allah seninde kalbine göre versin bende seni çok sevdim canım:ar4fd:

aa çok duygulandım hala kızı sana ne yapmışlar :grev: bende isterim ama :hey: o kadar dogru şeylerki yazdıkları allah herkesin gönlündekini versin

Allah bu güzel dostluğunuzu bozmasın...

aa çok duygulandım hala kızı sana ne yapmışlar :grev: bende isterim ama :hey: o kadar dogru şeylerki yazdıkları allah herkesin gönlündekini versin

yaa evet dayı kızı görüyosun dimi farkında olmadan bir gönlü kazanmak okadar güzelki ışılın böyle bişy yapıcağı ölsem aklıma gelmezdi
canım sende sağol allah seninde gönlüne göre versin

Geri