edalıma ve lamişime....

:tik:rabbim dostluğunuzu daim etsin inşallah sonuna kadar böyle gidersiniz ama bende kıskandım edalı hanım lamiş hanım ışılsu hanım:kiss:

:tik:rabbim dostluğunuzu daim etsin inşallah sonuna kadar böyle gidersiniz ama bende kıskandım edalı hanım lamiş hanım ışılsu hanım:kiss:
ay canımya haepinizin yeri ayrı hepinizin sevgiside farklı rabbim dostluğumuzu bozmasın ışılımşevvalim matem şulem lamişm vb.melişşlerim hepinizi çok seviyorum isimler aklıma gelmiyor

ayyyy kızlar valla hepinizi seviyorum ya herkez kıskanmış kıskanmayın lütfen burda birsürü arkadaşımız var hepsiyle dost arkadaşız ama içlerinde mutlaka 3-4 tane falan çok samimi olduğunuz vardır değil mi hergün tüm üyelere günaydın vb msj atmanız mümkün mü tabiki hayır ne yapıyorsunuz içlerinde daha çok kimlerde samimi iseniz onlara atıyorsunuz bende burdan yola çıktım ve içimden geldi

guzum benimö slm vermeden geçmediğin varnı bilmem tahmin edemiyorum hangi üyeyei açsam karşıma ışıl çıkıyo seviyoruuuuuummmmmm seniiiiii ışıllll

slm vermeden geçtiim kimse yok ya gecende bir arkadaş kızdırdı beni dedim ya onunlada dün akşam konuştuk ben kırkınlığı sevmem yani beni seveni bende fazlasıyla severim hele slm benim için çok önemli allahın slm çünkü

Geri