Elbise Ve Çamaşır Varken Birliktelik De Hamile Kalınır Mı?

Sevgilimle surtunmeye gordik . Onda boxer vardı ve menisi dısarı cikmisti bende de ic camasiri ve esortman vardı bende bosalmıştim adetimde düzensiz bir şey anlamıyroum bu konularda pek bi bilgim yok aniden oldu bir ihtimal var mı yok mu acaba

Sevgilimle sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık . Onda boxer ve menisi ďışarı çıkmıştı bende de pamuktan esortman ve iç çamaşırı vardı . Ikimizde boşaldık . Adetim düzensiz o yüzden bir şey anlaşılmıyor pek bir bilgi sahini de değilim bu konularda bir ihtimal var mı yok mu

Bu durumda gebelik tek koşulda olur sperm çamaşırlardan vajinaya sızarsa. Adetiniz düzensizde olsa az çok tahminde bulunabilir gebelik testi yapabilirsiniz. Bu şekilde gebe kalma olasılığı düşükte olsa imkansız değildir

merhaba sevgilimle yaklaşık 5 gün önce sürtünme yoluyla bir ilişkiyr girdik o benim üstümdeydi giysi olarak üstünde boxer ve kaprisi vardı bende ise iç çamaşırı ve pantolon vardı üstümdeyken boşaldı benim daha çok arka tarafa küçücük bi ıslaklık geçmişti bundan 1 saat sonra falan bende karın ağrısı mide bulantısı oldu psikolojikmidir? şuansa bişeyim yok fakat bağırsaklarım da sürekli olarak bi guruldama var açlıktan da değil onun dışın da bişey olmuyo adetime daha var sizce ilkler de psikolojikmenmi olmuştur?

merhaba sevgilimle yaklaşık 5 gün önce sürtünme yoluyla bir ilişkiyr girdik o benim üstümdeydi giysi olarak üstünde boxer ve kaprisi vardı bende ise iç çamaşırı ve pantolon vardı üstümdeyken boşaldı benim daha çok arka tarafa küçücük bi ıslaklık geçmişti bundan 1 saat sonra falan bende karın ağrısı mide bulantısı oldu psikolojikmidir? şuansa bişeyim yok fakat bağırsaklarım da sürekli olarak bi guruldama var açlıktan da değil onun dışın da bişey olmuyo adetime daha var sizce ilkler de psikolojikmenmi olmuştur?
İlişkiden 1 saat sonra gebelik belirtisi olmaz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Adetinizde gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

İlişkiden 1 saat sonra gebelik belirtisi olmaz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Adetinizde gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
Yeniden merhaba dün adet olmam lazımdı ve galiba oldum olmadan önce pembemsi bi leke oldu kan ve ya akıntıydı korktum.Sonra ise normal kan geldi çok az oldu bu, geceye kadar az geldi etrafımdakilere sordum normal dediler gece yatarken ise baya gelmiş sabah kalktığım da baya normal kan gelmişti adetimdir dimi?Başka bişey yoktur

Merhaba, Dün adet olmanız gereken tarihte adetinizin gerçekleşmiş olduğunuz belirtmişsiniz , ikna olmaya bakın kuşkunuzu gidermek adına test yapın.
merhaba yeniden ben o gün normal adet oldum diye düşünüyorum adetim 4 5 gün sürerdi normal kan geldi çoğaldı dün ve bugün kahverengi lekeler geliyo ve ilişkiden 12 14. gün de yerleşme kanaması oluyormuş bugün 14. gün iyice tedirgin oldum başta normal adet görüp sonradan üstüne görmek mümkün bişeymi? adetken pazar günü denize gittik mikrop falanmı kapmışımdır ya da adetin son günleri olduğu için az ve kahverengimi geliyodur testte yaptıramıyorum lütfen cevap verin

Mikrop kapıp kapmadığınızı bir kadın doğum uzmanına muayene olarak öğrenebilirsiniz. + Adet olanlarda yerleşme kanaması olmaz + Adet bitimi lekelenme olur + Eczaneden gebelik testini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Gebe olmadığınıza biz sizi ikna edemeyiz. Yapacağınız test sizi ikna edebilir.

Mikrop kapıp kapmadığınızı bir kadın doğum uzmanına muayene olarak öğrenebilirsiniz. + Adet olanlarda yerleşme kanaması olmaz + Adet bitimi lekelenme olur + Eczaneden gebelik testini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Gebe olmadığınıza biz sizi ikna edemeyiz. Yapacağınız test sizi ikna edebilir.
lütfen cevap verin sevgilim kendi üzerine boaşalmıştı ve sadece benim pantolonuma orda ki ıslaklık geçmişti böyle bi durumda gebelik mümkünmü adetimi gördüm normal bi adetti az da değildi yada rengi de farklı değildi sadece son 2 gün kahverengi akıntı ve ya kan geldi bunun sebebi son günler olduğu içindir dimi
şuan her hangi bi belirti yok fakat bazen belim de ağrı oluyo normalmidir

Geri