Elde kuruyan sperm hamile bırakır mı

Selindee

Üye
Üye
Elde kuruyan sperm hamile bırakır mı
Sadmin ablacım likapam ablacım yine ben ve yine bir sorum sadece bir kere sorucam merak etmeyin , ablalarimben giyiniktim ve erkek arkadaşımı elimle boşalttım doğal olarak elime sperm geldi gidip elimi suyla ve sıvı sabunla yıkadım aradan bı yarım saat geçti lavaboya gittim sadece peceteyle kuruladim bu şekilde gebe kalma ihtimalim var mıdır kızmayın sadece sormak istedim

Sadmin ablacım likapam ablacım yine ben ve yine bir sorum sadece bir kere sorucam merak etmeyin , ablalarimben giyiniktim ve erkek arkadaşımı elimle boşalttım doğal olarak elime sperm geldi gidip elimi suyla ve sıvı sabunla yıkadım aradan bı yarım saat geçti lavaboya gittim sadece peceteyle kuruladim bu şekilde gebe kalma ihtimalim var mıdır kızmayın sadece sormak istedim
Ah Selinnn Ahh sen bunun olmayacağını biliyorsun

Kız o kadar konuştuk hiçmi bi şey kalmadı aklında gayette biliyorsun ki bu şekilde hamile kalamazsın

Elime sperm geldi sonra gittim sıvı sabunla yıkadım aradan yarım saat geçti geçmedi lavaboya gidip peçete ile kuruladim bu kadar yani kıyafetim falan giyinikti hiç cikarmadim sadece elime o sıvı geldi sonra da yıkadım.
Yok Selincim merak etme Kutay beye sordun galiba onun cevaplarına benziyor bu yazdığın ama böyle bir ihtimal olmaz çok saçma o kadar zaman elinde kalmaz bir de yıkamışsın zaten

Geri