Eldeki Balık Kokusu Nasıl Giderilir?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Eldeki Balık Kokusu Nasıl Giderilir?
balık kokusu nasıl çıkarılır, eldeki balık kokusu, elden balık kokusu nasıl çıkar

Sevgili melekler, mutfakta çalıştıktan sonra en sinir olduğumuz şey herhalde elimize sinen kokulardır. Bir türlü geçmeyen bu kokulardan biri olan balık kokusunu ellerimizden nasıl çıkarabiliriz, size bazı tavsiyelerimiz olacak.

balık-kokusu.jpg

Eldeki Balık kokusu elden nasıl çıkar ? Neler yapabilirim ?

Balık vücudumuza faydası anlatılmak bitmeyecek bir besin çeşididir. Hazırlamasın yanında evimiz için ve ellerimize sinen kokuları oldukça bizi rahatsız etmektedir.Bu rahatsızlıktan bir limon ile kurtulmak çok basit ve zahmetsizdir. Limonu iki eşit parçaya bölerek elinize sürterek yediriniz. Bu işlemden sonra lütfen ellerinizi soğuk su ile yıkayınız.

Aman be güzelim balığı kim kaybetmiş biz bulalım :D:D Yani şartlar artık ortada hadi diyelim durumnuz var ve sizler balık alldınız ya da eşiniz dışarıdan getirdi. Bir kere balıkları kesinlikle elle tüketeceksiniz eller öyle bulaşacak.

Aynen ben de limon kullanıyorum hayatım önce limonla limonların kabukları dahil güzelce yetiriyorum daha sonra deterjanla yıkıyorum yani yüzde seksen geçiyor ama tamamen geçiyor diyemem geçen saatler içinde de çıkıyor gidiyor zaten. Limon kullanın tavsiyemdir.

Geri