Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

E

erdoğan

Forum Okuru
Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?
Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?

Merhabalar,

Her türlü birlikteliklerde erkeklerden meni öncesi gelen zevk suyu ile de hamile kalmak mümkün. Zira sperm öncesi gelen zevk suyunda da canlı spermcikler bulunur. Çok yüksek ihtimalle olmasada hamile kalma riski vardır. Bu tür durumda şüpheli bir birliktelik yaşadı iseniz ertesi gün hapı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Tabiki istenilmeyen bir istenmiyor ise.

Merhabalar bende benzer bir durum ile karşı karşıyayım acaba tam olarak bana da bilgi vermeniz mümkün mü ? Dün arkadaşımla birlikte olduk ilk kez yaptık bunu bu zevk suyu denen şey ile benim halime kalma ihtimalim var mı çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz =? Test yaptırsam mı acaba ne dersiniz ?

Merhabalar bende benzer bir durum ile karşı karşıyayım acaba tam olarak bana da bilgi vermeniz mümkün mü ? Dün arkadaşımla birlikte olduk ilk kez yaptık bunu bu zevk suyu denen şey ile benim halime kalma ihtimalim var mı çok korkuyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz =? Test yaptırsam mı acaba ne dersiniz ?

Siz her halukarda işinizi riske atmayın lütfen ve korunmasız ilişkiye girmekten kaçının. Sizin durumunuzdaki birisinin 72 saat içinde ertesi gün hapı kullanarak bunu kafasından atması gerekiyor.

Saygılar.

Merhabalar.sürtünmeli bi ilişkim oldu fakat çıplak temas kesinlikle olmadı.giyiniktik ikimizde..arada onun penisine elimi atıyordum oda benimkine elini atıyordu bakireyim.ele bulaşan zevk suyundan korkuyorum.adetim 3 gün gecikti bütün belirtileri var ama hala adet olmadım.göğsüm şiş ve ağrıyo belim az ağrio karnım su toplamış sivilceler geldi üşüyorum ara ara yumurtalık ağrım oluyo vajinal akıntım başladı 4 gündür devam edio akıntım ama hala nedense adet olmadım.yardımcı olacak kimse yok mu lütfen?gebelikle bi alakası olur mu ki bişey yapmadık dediklerimden başka :(

Merhabalar.sürtünmeli bi ilişkim oldu fakat çıplak temas kesinlikle olmadı.giyiniktik ikimizde..arada onun penisine elimi atıyordum oda benimkine elini atıyordu bakireyim.ele bulaşan zevk suyundan korkuyorum.adetim 3 gün gecikti bütün belirtileri var ama hala adet olmadım.göğsüm şiş ve ağrıyo belim az ağrio karnım su toplamış sivilceler geldi üşüyorum ara ara yumurtalık ağrım oluyo vajinal akıntım başladı 4 gündür devam edio akıntım ama hala nedense adet olmadım.yardımcı olacak kimse yok mu lütfen?gebelikle bi alakası olur mu ki bişey yapmadık dediklerimden başka
sonuç ne oldu acaba

Geri