Elie Saab 2009 İlkbahar RTW Koleksiyonu

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Elie Saab 2009 İlkbahar RTW Koleksiyonu
Elie Saab gelinlik modelleri hususunda yararlı bir bilgi vereceğim bununlada kalmayıp sizlere satın alabileceğiniz ve tüm modelleri görebileceğiniz linkleri vereceğiz.

Öncelikle Pronovias Gelinlik modellerinin satış noktasında bu markaya ait gelinliklerin satışı yapımıyor kızlar. Muhtemelen aynı markanın yan ürünü gibi görünüyor. Yanlış olur sa da bana yorumlarınızla bilgi verebilirsiniz kızlar.

Bu markalı ürünleri buradaki site üzerinden satın alabilir ve tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Bu markalı gelinliklerde tıpkı pronovias gelinlik modelleri gibi baya şık ve güzel yapılmış,. Uzun duvaklar tüllü dantelli işlemeler ile gelinlikler modaya uygun şekilde yapılmış. Şimdi bu galeride sizlere Elie Saab gelinliklerden en çok beğendiğim bir tanesini eklemek istiyorum.

[photo=large]1233[/photo]
Bu görsel pronovias.com sitesinden alınmıştır. Aşağıda yine aynı siteden alınan ve üzerlerine gelindiğinde modellerin isimleri olan gelinliklerden de ekliyorum sizlere umarım hoşunuza gider kızlar.

Elia Saab Gelinlik - CALAMIAN.jpg
Elie Saab Gelinlik -LANAI modeli.jpg
Elie Saab Gelinlik Modeli - KAUAI.jpg
Elie Saab Gelinlik Modeli - MAUI_B.jpg
Elie Saab Gelinlik Modeli - MOLOKAI_B.jpg
Elie Saab Gelinlik Modelleri.jpg
Elie Saab Gelinlik -MONET_B.jpg
Elie Saab Gelinlik -SEYCHELLES_B.jpg

Sizler Gelinlik Hususunda aşağıdaki konulara da bakmak isteyebilirsiniz. Zira bütün bu konuya bakanlar aynı zamanda aşağıdaki konulara da baktılar bilginiz olsun.

[album=large]83[/album]
[album=large]71[/album]
[album=large]56[/album]
[album=large]52[/album]

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlgili konumuz Elia Saab gelinlik modelleri 2016 yılı Martın 26 sında yeniden güncellenerek, 2016 model Elie Saab gelinlikler, resmi internet sitelerinden eklenmiştir.

Geri